BOYA BY-M100D- mikrofon ze złączem Lighting

BOYA BY-M100D- mikrofon ze złączem Lighting

BOYA BY-M100- mikrofon TRS 3,5 mm

BOYA BY-M100- mikrofon TRS 3,5 mm

BOYA BY-M100UC- mikrofon ze złączem USB-C

BOYA BY-M100UC- mikrofon ze złączem USB-C

BOYA BY-M100D- mikrofon ze złączem Lighting

Dookólny mikrofon ze złączem Lighting

Cena detaliczna brutto 149,00 zł
SKU
SS-1391

Ulepsz jakość przechwytywania dźwięku swojego urządzenia mobilnego iOS, zachowując prostotę i prostotę sprzętu dzięki ultrakompaktowemu mikrofonowi pojemnościowemu BOYA BY-M100D . Na podstawie 3" długie, to zdrobnienie i niezwykle lekki mikrofon można dodawać do konfiguracji i pozostają prawie niezauważalne. Ponieważ jest zasilany z urządzenia i nie ma kontroli, aby skonfigurować, zapewnia prawdziwie łatwą obsługę plug-and-play.

korpus mikrofonu jest wyposażony w męskie złącze Lightning z certyfikatem MFi, które można podłączyć bezpośrednio do portu Lightning w telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie touch. Dzięki temu BY-M100D omija potrzebę montażu akcesoriów i kabli audio. Głowica mikrofonu obraca się o 180 stopni w celu szybkiego i optymalnego ustawienia. Zamocuj dostarczoną piankową szybę przednią, aby zmniejszyć hałas powodowany przez wiatr i wentylatory.

Urządzenia mobilne z systemem iOS

BY-M100D jest wyposażony w złącze Lightning z certyfikatem MFi, które jest przymocowane do korpusu mikrofonu, dzięki czemu można go podłączyć bezpośrednio do portu Lightning w Apple iPhone, iPadzie lub iPodzie touch z systemem iOS 10 lub nowszym.

Obsługa Plug-and-Play

Ponieważ działa na zasilaniu dostarczanym przez Twoje urządzenie mobilne, BY-M100D nie wymaga do działania baterii. Ponadto nie ma przełączników, przycisków ani pokręteł do konfiguracji.

Wielokierunkowa kapsuła skraplacza

Wykorzystując kapsułę pojemnościową z dookólną charakterystyką biegunową, mikrofon BY-M100D jest w stanie przechwytywać dźwięk ze wszystkich kierunków. Jego pasmo przenoszenia od 50 Hz do 18 kHz umożliwia nagrywanie w pełnym spektrum mowy i dźwięków otoczenia.

Obrotowa głowica

Dzięki regulowanej głowicy, która obraca się o 180 stopni, mikrofon można łatwo ustawić.

Dane techniczne:
Pasmo przenoszenia: 50 Hz do 18 kHz
Charakterystyka: dookólna
Stosunek sugnału do szumu: 65 dB
Złącze: Lighting
Waga: 9 gram

W zestawie:

  • 1x mikrofon
  • 1x piankowa osłona
  • 1x etui

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN6971008027587
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BOYA BY-M100D- mikrofon ze złączem Lighting
Twoja ocena