EditorsKeys- Cubase Keyboard MAC (podświetlana)

EditorsKeys- Cubase Keyboard MAC (podświetlana)

EditorsKeys- Pro Tools Keyboard MAC/WIN (Slimline)

EditorsKeys- Pro Tools Keyboard MAC/WIN (Slimline)

EditorsKeys- Reason Keyboard MAC (podświetlana)

EditorsKeys- Reason Keyboard MAC (podświetlana)

EditorsKeys- Cubase Keyboard MAC (podświetlana)

Klawiatura firmy Editors Keys zaprojektowana dla programu Cubase jest podświetlana, co w znaczny sposób ułatwia i przyspiesza operacje edycyjne, podnosząc komfort pracy i ułatwiając opanowanie komend programu Cubase

Dedykowane dla komputerów z system MacOs

Cena detaliczna brutto 559,00 zł
SKU
SS-1613

Podświetlana klawiatura do programu Cubase 

Klawiatura firmy Editors Keys zaprojektowana dla programu Cubase jest podświetlana, co w znaczny sposób ułatwia i przyspiesza operacje edycyjne, podnosząc komfort pracy i ułatwiając opanowanie komend programu Cubase.

Wielu z nas spędza całe godziny – a nawet dnie na operacjach edycyjnych w programie Cubase, a nasze oczy ciągle wpatrują się w jasny ekran komputera - dlatego tak ważne jest wybranie najlepszych narzędzi, które mogą bardzo pomóc w pracy edycyjnej nad nagrywanym materiałem tak, by stać się bardziej produktywnym niż kiedykolwiek przedtem. 

Klawiatura firmy Editors Keys zaprojektowana specjalnie dla programu Cubase pomoże w szybszej edycji materiału udostępniając wszystkie narzędzia pod palcami. Podobne narzędzia programu są pogrupowane według kolorów, by można było wzrokowo znaleźć potrzebne narzędzia w łatwy i szybki sposób.

  • Nauka programu Cubase
  • Edycja szybsza o 40% 
  • Cenny dodatek do Twojego studia
  • Znakomite właściwości klawiatury także do pisania tekstów

Produkty firmy Editors Keys są używane przez tysiące osób na całym świecie.  

Od producenta zespołu ColdPlay Rika Simpsona, poprzez rozgłośnie i studia BBC, Fox Network do tysięcy użytkowników domowych, nasza kampania była wspierana przez użytkowników na całym świecie. Udana kampania na platformie Kickstarter zakończyła się pełnym sukcesem, pozwalając na uzyskanie naszych celów finansowych w ponad 200%.

Dlatego też opracowaliśmy całkowicie nową serię klawiatur podświetlanych, z których wszystkie są zaprojektowane do programów do edytowania dźwięku.

Ile razy siedziałeś długimi godzinami w ciemnym pokoju nad edycją materiału, z trudem widząc klawisze na klawiaturze, lub po prostu używając klawiatury słabej jakości? Już dziś możesz zapomnieć o obydwu tych problemach.

Więcej informacji
Kod EAN5060117684789
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:EditorsKeys- Cubase Keyboard MAC (podświetlana)
Twoja ocena