EditorsKeys- Pro Tools Keyboard WIN (podświetlana)

EditorsKeys- Pro Tools Keyboard WIN (podświetlana)

EditorsKeys- Pro Tools Keyboard MAC (podświetlana)

EditorsKeys- Pro Tools Keyboard MAC (podświetlana)

EditorsKeys- Pro Tools Keyboard MAC/WIN (Slimline)

EditorsKeys- Pro Tools Keyboard MAC/WIN (Slimline)

EditorsKeys- Pro Tools Keyboard WIN (podświetlana)

Podświetlana klawiatura komputerowa do oprogramowania Avid Pro Tools. Pierwsza na świecie podświetlana klawiatura do edycji komputerowej 

Dedykowane dla komputerów z system Windows

Cena detaliczna brutto 529,00 zł
SKU
SS-1597

Podświetlana klawiatura komputerowa do oprogramowania Avid Pro Tools 

Pierwsza na świecie podświetlana klawiatura do edycji komputerowej 

Wielu z nas spędza całe godziny - a nawet dnie w studiach nagraniowych, a nasze oczy ciągle wpatrzone są w ekran komputera - dlatego tak ważne jest wybranie najlepszych narzędzi, które mogą bardzo pomóc w wydajnej pracy, a tym samym możemy być bardziej produktywni niż wcześniej.

Kilka miesięcy temu zamarzyło nam się stworzenie najbardziej zaawansowanej komputerowej klawiatury edycyjnej do programu Avid Pro Tools, dlatego też połączyliśmy nasze wysiłki i nawiązaliśmy współprace z tysiącami osób z całego świata zajmujących się edycją, podobnie jak Ty, by opracować możliwie jak najlepszą podświetlaną klawiaturę do edycji na komputerze.

Teraz, po raz pierwszy możesz dokonywać operacji edycyjnych znacznie szybciej, jednocześnie zmniejszając zmęczenie oczu od ciągłego patrzenia na monitor, wykorzystując pierwszą i jedyną na świecie podświetlaną klawiaturę edycyjną do programu Avid Pro Tools. 

Zmniejszenie ryzyka nadwyrężenia wzroku 

Nadwyrężenie wzroku to duży problem dla większości osób pracujących na komputerze, a dla osób dokonujących edycji w przyciemnionych pomieszczeniach, problem ten może być jeszcze większy. Wielu doświadcza nadwyrężenia wzroku, bólu szyi i kręgosłupa. 

We współpracy z angielska firmą Optical Express, opracowaliśmy produkt, który pomaga w przeciwdziałaniu tym problemom.  

“To innowacyjne rozwiązanie powinno znacznie zmniejszyć symptom zmęczonych oczu. Zdecydowanie poprawia wygodę i produktywność pracy użytkowników, oraz ma zbawienny wpływ na ich wzrok, zwłaszcza przy długich sesjach” powiedział Stephen Hannan, jeden z Dyrektorów w firmie Optical Express. 

Zobacz to w technologii rzeczywistości rozszerzonej AR.

Chcesz zobaczyć, jak może wyglądać taka klawiatura na Twoim biurku? Skorzystaj z nowych technologii i zobacz to w rozszerzonej rzeczywistości AR na swoim telefonie już teraz. Wystarczy użyć aplikacji Safari na iPhonie lub iPadzie, wcisnąć ikonę AR (w galerii), a nasza klawiatura pojawi się w całej okazałości i możesz ją zobaczyć w wersji trójwymiarowej! 
Powinno to także zadziałać na najnowszych urządzeniach z systemem  Android, jak np. telefony Google Pixel czy  Samsung.

 

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5060117683089
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:EditorsKeys- Pro Tools Keyboard WIN (podświetlana)
Twoja ocena