MIDIPLUS- Studio 4 Interfejs Audio USB przód

MIDIPLUS- Studio 4

MIDIPLUS- Studio M Interfejs USB / Audio przód

MIDIPLUS- Studio M

MIDIPLUS- Studio 2 Interfejs Audio USB przód

MIDIPLUS- Studio 2

MIDIPLUS- Studio 4

Ocena:
100% of 100

Interfejs Audio USB- 4 wejścia, 4 wyścia audio oraz wejście i wyjście midi

Cena detaliczna brutto 619,00 zł
SKU
SS-1058

Profesjonalny interfejs audio, dwa wysokiej jakości przedwzmacniacze mikrofonowe, 4 wejścia / 4 wyjścia, 24 bity / 192 kHz z 2 wejściami Mic / Line / Instrument, USB Power - Mac / PC

Kompaktowy rozmiar, niska latencja oraz wysokiej klasy przedwzmacniacze to flagowe cechy całej serii Studio od Midiplus. Współpracuje ze wszystkimi popularnymi stacjami DAW (np. Cubase, FL Studio, Bitwig, Reason, Ableton, Reaper i innmi)

Urządzenie pracuje 24-bitowo z próbkowaniem 192 kHz, otrzymując zasilanie przez USB z komputerów PC lub Mac. Jak sugeruje nazwa, interfejs ma cztery wejścia, w tym dwa mikrofonowe z napięciem fantomowym. Mogą one pracować także jako instrumentalne lub liniowe, a znajdziemy je na przednim panelu pod postacią gniazd combo. Kolejne dwa liniowe wejścia symetryczne TRS 6,3 mm znajdziemy z tyłu. Tam też umiejscowiono cztery liniowe wyjścia symetryczne TRS 6,3 mm oraz wyjście monitorowe stereo w takim samym formacie.

Ciekawą funkcją Studio 4 jest możliwość jednoczesnego zasilania z dwóch portów USB (np. z komputera przez USB 2.0 i aktywnego koncentratora USB przez Power +5 V), co pozwala rozłożyć obciążenie na oba źródła napięcia. Docelowo jednak konfiguracja ta przystosowana jest do współpracy interfejsu z urządzeniami iOS (przez USB 2.0) i jednoczesne dostarczanie do interfejsu napięcia przez port Power +5 V.

Wzorcowa wręcz charakterystyka częstotliwościowa interfejsu mierzona od wejścia mikrofonowego do wyjścia liniowego, z uwzględnieniem zniekształceń harmonicznych, które są tu bardzo niskie i wyrównane.

Za konwersję analogowo-cyfrową i cyfrowo-analogową w Studio 4 odpowiadają dwa dwukanałowe kodeki Cirrus Logic CS4271, charakteryzujące się zakresem dynamiki 114 dB, pozwalając na pracę 24-bitową z próbkowaniem do 192 kHz. To bardzo sprawnie działające układy, cieszące się dużą popularnością w środowisku projektantów sprzętu pro-audio.

Solidny i funkcjonalny interfejs audio/MIDI w rozsądnej cenie, który można z powodzeniem wykorzystać w domowym studiu nagrań i w ramach mobilnego systemu rejestracji i odtwarzania dźwięku. Midiplus udało się stworzyć produkt, z którym trudno jest konkurować.

Interfejs dostarczany jest wraz z programem CUBASE LE- to stacja robocza do cyfrowego odtwarzania dźwięku, umożliwiająca produkcję, tworzenie miks i mastering. Podłącz kontroler, nagraj instrument, stwórz proste aranżacje, zaprojektuj nowe dźwięki i sfinalizuj swój utwór!

Główne cechy:

 • bardzo precyzyjny interfejs audio 24-bit / 192kHz z 4 wejściami i 4 wyjściami
 • Dwa hybrydowe interfejsy wejściowe XLR / TRS, niezależne wzmocnienie, o wysokiej rezystancji
 • przycisk z zasilaniem phantom 48V
 • cztery wyjścia liniowe,
 • dwa wejścia zbalansowe,
 • podświetlenie dla pokrętła wzmocnienia wejściowego, oraz sterowania zakresem wzmocnienia sygnału wejściowego
 • cztery grupy wskaźników LED, wyświetlają 4 poziomy wejściowe w czasie rzeczywistym
 • szybki port USB 2.0
 • Przełącznik mono / stereo
 • Przełącznik monitora wejścia / wyjścia
 • dostarczny z programem CUBSE LE
 • wejście i wyjście MIDI

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN4713809432168
Kolor podstawowySzary
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDIPLUS- Studio 4
Twoja ocena