MIDIPLUS- Studio M Interfejs USB / Audio przód

MIDIPLUS- Studio M

MIDIPLUS- SMARTFACE

MIDIPLUS- SMARTFACE

MIDIPLUS- Studio 4 Interfejs Audio USB przód

MIDIPLUS- Studio 4

MIDIPLUS- Studio M

Ocena:
100% of 100

Interfejs USB / Audio 

Cena detaliczna brutto 389,00 zł
SKU
SS-1057

Interfejs Audio USB- Mały, zgrabny i funkcjonalny.

Studio M to proste i niedrogie rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują niczego więcej niż jedno wejście uniwersalne i dobrej klasy tor odsłuchowy stereo z wyjściami liniowymi i słuchawkowym. Urządzenie zasilane jest przez USB i oferuje próbkowanie do 192 kHz.

Studio M wykonany jest jak mały czołg. Ma całkowicie metalowy korpus, ze stalowym chassis i aluminiową, odlewaną pokrywą stanowiącą też panel czołowy. Za pośrednictwem złącza combo możemy do urządzenia podłączyć sygnał mikrofonowy, instrumentalny lub liniowy. Z wyjść TRS 6,3 mm wyprowadzamy stereofoniczny sygnał liniowy, a do gniazda Headphone podłączamy słuchawki. W obu przypadkach mamy to samo źródło sygnału, ale z niezależną regulacją poziomów. Za przetwarzanie analogowo-cyfrowe i cyfrowo-analogowe odpowiada kodek Cirrus Logic CS4272 – wysokiej klasy chip o zakresie dynamiki rzędu 114 dB. Moduł przedwzmacniacza zrealizowano na klasycznym NJM2122, a przełączania typu wejścia dokonują analogowe klucze 4066. Wyjście słuchawkowe ma dedykowany wzmacniacz NJM3414, a na wyjściach liniowych zastosowano oddzielne układy buforujące.

Studio M to idealne rozwiązanie dla osób rozpoczynających przygodę z nagrywaniem i miksowaniem. Kompaktowy rozmiar, niska latencja oraz wysokiej klasy przedwzmacniacze to flagowe cechy całej serii Studio od Midiplus. Współpracuje ze wszystkimi popularnymi stacjami DAW (np. Cubase, FL Studio, Bitwig, Reason, Ableton, Reaper i innmi)

Interfejs dostarczany jest wraz z programem CUBASE LE- to stacja robocza do cyfrowego odtwarzania dźwięku, umożliwiająca produkcję, tworzenie miks i mastering. Podłącz kontroler, nagraj instrument, stwórz proste aranżacje, zaprojektuj nowe dźwięki i sfinalizuj swój utwór!

Główne cechy:

  • Wysokiej jakości gniazda audio: jedno wejście i dwa wyjścia o parametrach 24bit/192kHz 
  • Szybki port USB 2.0, nie ma potrzeby stosowania dodatkowego zasilacza.
  • Urządzenie jest małe i przenośne 
  • Współpraca z komputerami Mac OS X oraz PC z systemem Windows 
  • Wyjśnia na monitory zbalansowane TRS
  • w zestawie program CUBASE LE
  • Wymiary: 9 x13.4 x 4.8 (cm)
  • Waga: 0. 38(kg)

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN4713809432120
Kolor podstawowySzary
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDIPLUS- Studio M
Twoja ocena