Musoneo - Mastering krok po kroku - kurs video PL (wersja elektroniczna)

Musoneo - Mastering krok po kroku - kurs video PL (wersja elektroniczna)

‌Musoneo - Miksowanie muzyki pop-rock - kurs video PL (wersja elektroniczna)

‌Musoneo - Miksowanie muzyki pop-rock - kurs video PL (wersja elektroniczna)

Musoneo - Mastering krok po kroku - kurs video PL (wersja elektroniczna)

Najnowszy Kurs Musoneo ,,Mastering krok po kroku,, to prawdopodobnie najlepszy kurs masteringu na świecie! Dlaczego najlepszy? Sprawdź !

Cena detaliczna brutto 129,00 zł
SKU
SS-1937

Przedstawiam prawdopodobnie najlepszy kurs masteringu na świecie! Dlaczego najlepszy? 

W przeciwieństwie do większości kursów dostępnych online (i moich starszych kursów masteringu z iZotope Ozone 5  czy 7), które koncentrują się na przedstawianiu zabiegów i obsłudze oprogramowania, ten kurs to kompendium wiedzy z zakresu akustyki, kalibracji systemów odsłuchowych, własności słuchu oraz praktyk związanych z korzystaniem z najnowocześniejszych narzędzi pomiarowych i masteringu wspomaganego porównaniami z wybitnie zrealizowanymi nagraniami i sztuczną inteligencją.

W kursie korzystam w głównej mierze z systemu iZotope Ozone (w wersji 9 Advanced i Pro), ale także z wtyczki do oceny proporcji, energii i właściwej dynamiki pasmowej iZotope Tonal Balance, zestawu narzędzi pomiarowych iZotope Insight, edytora iZotope RX2 oraz iZotope Neutron w celu przedstawieniu eko-systemu opartego na komunikacji między-wtyczkowej (inter-plugin communication). Nie tylko omawiam na przykładach większość dostępnych na pokładzie iZotope Ozone narzędzi obróbki, ale także ich praktyczne wykorzystanie w sfinalizowanych komercyjnych projektach mastreringowych.

Nie masz jeszcze Ozone’a? Nic nie szkodzi! Większość prezentowanych zabiegów będziesz mógł wykonać za pomocą pokładowych procesorów Twojego DAW oraz darmowych narzędzi pomiarowych. Nauczę Cię jak analizować nagrania i podejmować decyzje co do zabiegów i przedstawię różne metody uzyskania pożądanych rezultatów.

Kurs zawiera odpowiedzi na setki pytań, które zebrałem w toku kilku lat prowadzenia najlepiej ocenianych na rynku szkoleń z zakresu miksu i masteringu. Jestem przekonany, że zebranie wiedzy będącej wynikiem wielu lat doświadczeń w jednym kompleksowym szkoleniu online pozwoli Ci zrozumieć, skąd biorą się ewentualne błędy w Twoich pracach oraz różnice w brzmieniu Twoich zgrań na innych systemach odsłuchowych, ale przede wszystkim wykonać Ci w sposób świadomy mastering na bardzo dobrym poziomie we własnym zakresie, nawet jeśli Twój warunki odsłuchowe są dalekie od doskonałych! Twój najlepszy master dopiero przed Tobą!

W ciągu ostatnich 5 lat wykonywałem ostatnie szlify utworów i płyt różnych wykonawców w masteringowej reżyserce studia Efektura.com, weryfikując rezultaty osiągane w swojej, wówczas jeszcze nie zaadaptowanej akustycznie pracowni. Wdrożyłem pracę z narzędziami pomiarowymi, skalibrowałem system odsłuchowy a także zacząłem korzystać z korekcji dźwięku w punkcie odsłuchowym. To umożliwiło porównywanie własnych prac z nagraniami referencyjnymi, wyciąganie właściwych wniosków i podejmowanie właściwych decyzji na etapie masteringu. Szybko zacząłem osiągać znakomite rezultaty w swojej skromnej pracowni a moje miksy oraz finalne zgrania nie wymagały już korekt w profesjonalnym studiu wyposażonym w pełnopasmowy, referenycyjny system odsłuchowy. Tą wiedzą dzielę się z Tobą w tym kursie!

Więcej informacji
Kolor podstawowyNieokreślony
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Musoneo - Mastering krok po kroku - kurs video PL (wersja elektroniczna)
Twoja ocena