AirTurn PEDpro

AirTurn PEDpro

bezprzewodowy kontroler MIDI

AirTurn STOMP 6

AirTurn PEDpro

Ocena:
100% of 100

AirTurn PEDpro to bezprzewodowy przełącznik bluetooth dla każdego

Cena detaliczna brutto 329,00 zł
SKU
SS-1528

AirTurn PEDpro - cichy i przenośny pedał Bluetooth

Pedpro jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu go z pudełka. Wystarczy połączyć go z telefonem, tabletem lub komputerem z Bluetooth 4.0 i wybrać kompatybilną aplikację!
Koniec z zakupem baterii, ponieważ PEDpro jest dostarczany z ładowalną baterią, która wystarcza na 150 godzin pracy i ładuje się za pomocą standardowej ładowarki ściennej dołączonej do telefonu lub tabletu.

Cichy w użyciu

AirTurn PEDpro to niskoprofilowy, cichy i łatwy w przenoszeniu pedał stworzony do obsługi urządzeń za pomocą nacisku stopy. Dzięki technologii touch-switch, działanie pedału jest całkowicie bezdotykowe i niesłyszalne.  Najlepiej działa na twardych powierzchniach, wymagając tylko delikatnego nacisku stopy. Lekka i wytrzymała konstrukcja pozwala na łatwe przenoszenie.

Ogrom możliwości

Ponad 100 kompatybilnych aplikacji umożliwia używanie pedału do przewijania stron,prezentacji, obsługi teleprompterów, czytania muzyki, przewijania tekstów i tabulatur, wyzwalania ścieżek dźwiękowych i efektów, wysyłania komend MIDI, sterowania oświetleniem i audio, tworzenia zdjęć i filmów oraz wiele więcej.

Siedem trybów

Dostępne są siedem trybów działania, zaprogramowanych do współpracy z setkami aplikacji, w tym z AirDirect. Dzięki bezpłatnej aplikacji AirTurn Manager możliwe jest również tworzenie własnych poleceń dla niemal każdej aplikacji, reagującej na klawisze, makra, kliknięcia myszą lub MIDI. Możliwe jest również dostosowanie funkcji, takich jak Auto-Repeat, Idle Time, Low Power lub Fast Response Mode oraz wybór typów przełączników, takich jak Momentary, Latching, Pulse lub Command.

150 godzin na jednym ładowaniu

Pedał AirTurn PEDpro działa na baterii, która po jednym ładowaniu pozwala na grę przez 150-200 godzin. Produkt można ładować wielokrotnie, a wbudowany wskaźnik poziomu baterii informuje o stanie baterii. Pedał działa z urządzeniami Bluetooth 4 lub nowszymi i akceptuje niemal każdy przełącznik chwilowy.


Gwarancja 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN753677825857
Kolor podstawowySzary
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AirTurn PEDpro
Twoja ocena