DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER 3D WHITE

DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER 3D WHITE

DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER 3D BLACK

DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER 3D BLACK

DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER TWISTER BLACK

DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER TWISTER BLACK

DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER 3D WHITE

Ocena:
100% of 100

MIDI FIGHTER 3D WHITE- kolor biały- profesjonalny kontroler midi do programów Ableton/ Traktor, F: studio i innych.

Cena detaliczna brutto 1 299,00 zł
SKU
SS-1194

Podłącz, uderzaj w przyciski, obracaj w trakcie gry

 • Wysokiej klasy kontroler muzyczny
 • W pełni konfigurowalne przyciski z automatów do gier
 • Pełna kontrola ruchu w trzech wymiarach

Stworzone dla pełnej ekspresji kontroli nad programami Traktor DJ, Ableton Live lub dowolną inną aplikacją muzyczną. Profesjonalnej jakości przyciski dla profesjonalistów.

Przyjemność z gry i duże możliwości

Pamiętasz automaty do gier? Czy to nie była dopiero ZABAWA? Czy tworzenie muzyki nie powinno też być zabawą, zamiast źródłem frustracji? Poznaj model 3D: 4 banki po 16 przycisków każdy to wszystko czego potrzebujesz by grać kompletne utwory. W pełni konfigurowalne podświetlenie LED pozwala tworzyć jasne, przyciągające wzrok popisy świetlne.  

Gra jak na bębnach

Autentyczne japońskie przyciski z automatów do gier to najwyższej klasy przyciski na świecie, wyróżniają się ultra-niską latencją oraz dają niesamowite wrażenia z gry. Po wciśnięciu wracają do pozycji wyjściowej jak prawdziwe bębny, co pozwala na niezwykle szybką grę, łatwe wybijanie triol czy błyskawiczne przejścia na werblach. Są tak popularne nie bez powodu!

Zbudowane jak czołg

Urządzenie wyposażono w 16 przycisków arkadowych Sanwa wyprodukowanych w Japonii według najwyższych standardów jakościowych. Przyciski gotowe na 5 milionów uderzeń prawdopodobnie nigdy w życiu Cię nie zawiodą. A co jeśli połączysz je z solidną konstrukcją i brakiem ruchomych części? 3D przetrwa nawet najgorliwsze wybijanie rytmów!  

Najlepsze przyciski

Każdy Midi Fighter jest wyposażony w najszybciej reagujące i najtrwalsze przyciski na świecie. Autentyczne przyciski Sanwa produkowane w Japonii były testowane przez lata w najbardziej wymagających zastosowaniach, m.in. w automatach do gier. Rezultatem jest niezawodny i lekki jak piórko przycisk, na który możesz liczyć podczas każdego swojego występu. Nie poczyniliśmy żadnych oszczędności ani kompromisów, by zapewnić Ci dostęp do najlepszych przycisków na rynku.

Nasze przyciski Ich przyciski
·       Ok. 2.50 USD za sztukę ·       Ok. 0.05 USD za sztukę
·       Trwałość wyliczona na ok. 5 milionów przyciśnięć ·       Trwałość do 40,000 przyciśnięć
·       1mm skok ·       Brak skoku
·       Wracają do pozycji wyjściowej jak prawdziwy bęben ·       Brak wyczuwalnego powrotu do pozycji wyjściowej
·       Produkowane w Japonii ·       Produkowane w Chinach
·       Kontakty kulowego łożyska działają za każdym razem ·       Metalowa kopułka jest podatna na błędy
·       Wyraźnie słyszalna praca przycisków ·       Prawie niesłyszalne działanie
·       Instalowane obecnie tylko w Midi Fighter ·       Stosowane w każdym kontrolerze, włącznie z Twoim pilotem do telewizora
·       Ultra-niska latencja (wiodące w branży rozwiązanie, unikalna budowa przycisków) ·       Wolniejsza reakcja (nie są optymalizowane do szybkiej gry czy wybijania rytmów)

Stworzony, by przetrwać wszystko

Estymowana na 5 milionów uderzeń trwałość i najwyższej klasy komponenty – to powody dla których otrzymujemy bardzo mało zwrotów. Te kontrolery zostały stworzone, by przetrwać próbę czasu i obsługiwać występ za występem, raz za razem. Dj-e i producenci muzyczni na całym świecie używają kontrolerów zarówno na scenie, jak i w studiu. Możliwość dopasowania kolorystyki podświetlenia dla każdego przycisku ze względu na pełnioną przez niego rolę jest często wykorzystywana, by oznaczyć kluczowe funkcje. 

"Spośród wszystkich urządzeń, które zabieramy w trasę, Midi Figher 3D jest jedynym urządzeniem które nigdy się nie psuje. Zabieramy ze sobą 5 sztuk na każdy występ i zawsze działają cudownie” 

Linkin Park - Stage Manager

Plug and Play 

Rozpakuj i zacznij od razu grać! Midi Fighter 64 znakomicie sprawdza się z zestawami brzmieniowymi Mad Zacha. Oznacza to, że możesz spodziewać się ciągłego napływu opracowanych przez ekspertów materiałów, przydatnych do ćwiczeń oraz jako źródło inspiracji. Każdy klient otrzyma zestaw profesjonalnie opracowanych zestawów brzmieniowych stworzonych do gry na tym kontrolerze przez najlepszych na świecie przedstawicieli sztuki finger drummingu, wśród są m.in.:

 • Shawn Wasabi 
 • Apoth 
 • Mad Zach 
 • Choke 
 • Ill Gates

Wystarczy jeden kabel USB, by zasilić Midi Fighter i aby był gotowy do gry. Załaduj dowolny zestaw brzmieniowy do Ableton Live a będziesz miał cały utwór pod palcami!

 

"Niesamowite. Tyle radości z gry. Mad Zach oferuje naprawdę świetne próbki i używałem ich wielokrotnie ze swoim Fighterem. Arkadowe przyciski są niebywale responsywne. (Urządzenie jest) łatwe w obsłudze i daje radochę z gry. Nie będziesz żałować zakupu. Komunikacja ze wsparciem klienta DJ Tech Tools była pouczająca i pomocna."  extrasnice -  7 lipca, 2017

Szczegóły techniczne 

Wymiary

 • Głębokość: 6cali
 • Szerokość:6 cali
 • Wysokość:1.5 cala
 • Waga:ok. 1 funta

Kluczowe funkcje

 • Precyzyjne wykonanie 
 • Śledzenie ruch przechylenia, obrotu i rotacji kontrolera 
 • Dane z akcelerometru mogą być wykorzystane do sterowania poprzez MIDI dowolnym efektem czy aplikacją
 • Gotowe zestawy ustawień dla programów Traktor Pro, Ableton Live oraz Serato Scratch
 • Programowane, podlegające animacji podświetlenie LED przycisków

Wymagania systemowe

 • Midi Fighter 3D to kontroler typu plug and play/
 • Działa z każdym komputerem wyposażonym w port USB i obsługę MIDI

Gwarancja: 3 lata!Więcej informacji
Kod EAN5904161821861
Kolor podstawowyBiały
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER 3D WHITE
Twoja ocena