DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER TWISTER BLACK

DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER TWISTER BLACK

DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER 3D WHITE

DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER 3D WHITE

DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER TWISTER WHITE

DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER TWISTER WHITE

DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER TWISTER BLACK

Ocena:
97% of 100

Midi Fighter Twister- kolor czarny- zaawansowany kontroler midi.

Cena detaliczna brutto 1 499,00 zł
SKU
SS-1197

Elastyczna kontrola MIDI do kreatywnego wykorzystania

  • 16 wysokiej rozdzielczości enkoderów Chroma Cap
  • Zintegrowane we wszystkich potencjometrach przyciski
  • Podświetlenie LED informujące o ustawieniach oprogramowania

Wyposażony w 4 banki po 16 enkonderów Twister pozwala przejąć kontrolę nad dowolnym parametrem oprogramowania

"Niesłychanie solidnie zbudowany. Łatwy w konfiguracji. Wprost idealny kontroler z potencjometrami" - Marty, użytkownik Twistera

Pełna kontrola

4 banki po 16 wysokiej rozdzielczości enkoderów ze zintegrowanym, podlegającym programowaniu przyciskiem każdy. Małe urządzenie a mnóstwo funkcji!

Dynamicznie zmieniające się podświetlenie LED

Wielokolorowe podświetlenie LED wokół potencjometrów zapewnia informację zwrotną dotyczącą wartości parametrów. Dzięki temu zawsze wiesz, co się dzieje i nie gubisz się w ustawieniach oprogramowania.

Łatwy w konfiguracji

Kompaktowy i zasilany z portu USB Midi Fighter Twister łatwo zmieścić w torbie na sprzęt i skonfigurować do różnych zadań.

Konfiguruj i dopasuj do swoich potrzeb

Oprogramowanie MF Utility pozwala dopasować do Twoich potrzeb wszystkie ustawienia urządzenia, włącznie z kolorem LED i trybem przełączników 

DAW Buddy

64 uniwersalne enkodery i przyciski czynią z MF Twister najbardziej kompaktowy i najpotężniejszy zarazem kontroler do rejestracji automatyzacji jaki kiedykolwiek powstał!

Sekwencer do programu Traktor DJ

Twister oferuje sprzętowy sekwencer krokowy stworzony do wykorzystania z programem Traktor DJ który zamienia pokładowy tzw. Remix Deck w potężną maszynę perkusyjną.

Nieskończone możliwości

Twister wyposażono w 16 enkoderów (potencjometrów bez początku i końca zakresu regulacji), co daje niezrównane możliwości i swobodę. Wartości przyporządkowanych każdemu potencjometrowi parametrów są w sposób dynamiczny prezentowane za pomocą wielokolorowych pierścieni LED, dzięki czemu możesz płynnie przełączać się pomiędzy bankami, tym samym pomiędzy różnymi efektami, wtyczkami czy syntezatorami. Zawsze wiesz, co dzieje się w Twojej muzyce.

 

"Żałuję, że nie kupiłem tego urządzenia kiedy zaczynałem uczyć się Ableton Live. To czyni pracę z Live jeszcze bardziej intuicyjną i daje więcej radości z tworzenia. Znakomity produkt!"

James Gardner 17 licpa, 2017

Nieprzeciętne potencjometry 

Z myślą o producentach i artystach grających na żywo stworzyliśmy 5 wyjątkowych funkcji MIDI, które podwoją możliwości Twojego sterownika.

  1. CC Toggle Wciśnij potencjometr, aby włączyć lub wyłączyć efekt, np. EQ. 
  2. DJ Filter sterowany z pomocą 1 potencjometru DJ Filter. Świetny do panoramowania lub sterowania kombinacją filtrów górno- i dolnoprzepustowego.
  3. Push to Reset Wciśnij potencjometr by zresetować wartość enkodera (do wartości wyjściowej). Świetna funkcja do sterowania filtrami i efektami na sumie.
  4. Encoder Fine Adjust Zwykle potencjometr daje dostęp do pełnego zakresu MIDI. Wciśnij i przytrzymaj potencjometr by zawęzić ten zakres dla super precyzyjnej kontroli. Doskonale sprawdza się z EQ lub syntezatorami. 
  5. Shift Encoder Hold To dwa potencjometry w jednym. Przekręcenie potencjometru powoduje wysłanie jednego rodzaju komunikatów MIDI, wciśnięcie i przekręcenie tego samego potencjometru pozwala wysłać inny ciąg komunikatów MIDI. 

Każdy producent na świecie, który odniósł sukces, ma swój własny, unikalny sposób pracy i tworzenia niesamowitej muzyki. Twój kontroler powinien pozwolić Ci wypracować swój. Wykorzystaj elastyczne w programowaniu enkodery Twistera z zestawem ustawień dla Ableton Live (Template), abyś za każdym razem kiedy przyjdzie Ci do głowy świetny pomysł, miał pod ręką potężne środowisko pracy wspierające jego realizację.

 

"Wykorzystuje Twistera do wszystkiego, od kontrolowania efektów po sterowanie syntezatorami programowymi. 4 banki precyzyjnie działających potencjometrów typu endless i przycisków czynią z niego mojego nowego faworyta. Możliwość edycji wielu kontrolerów w każdym banku sprawia, że jego konfiguracja to bułka z masłem.

" Edward użytkownikTwister"

Unikalne wrażenie z gry z Midi Fighter

Nie poczyniliśmy żadnych oszczędności zamawiając najlepsze enkodery typu endless na świecie od słynnej firmy ALPS, znakomite do wykorzystania w pracy na żywo i w studiu. Potencjometry Twistera są jedwabiste w dotyku, co daje unikalne wrażenie, z takim rozwiązaniem nie spotkasz się w żadnych innych produktach tego typu na rynku – to dlatego, że są produkowane specjalnie dla nas!

"Mam nowy ulubiony kontroler. Uwielbiam nowy sprzęt i zgromadziłem całkiem sporą kolekcję kontrolerów od bardzo przystępnych cenowo, po dość drogie. Początkowo podchodziłem sceptycznie do Fighter Twistera ze względu na jego cenę, ale jestem bardzo zadowolony, że się na niego zdecydowałem. To jest mój nowy kontroler pierwszego wyboru. Ponieważ w gruncie rzeczy to zarówno przyciski, jak i potencjometry, możesz z nim zrobić z zasadzie wszystko. Jeśli jeszcze nie dodałeś go do swojego arsenału muzycznego, to brakuje Ci istotnego oręża kreatywności.” Eric 18 lutego,2017


Kontroler jest wykorzystywany do efektów didżejskich, na przykład: Twisted Gratification uwalnia 16 procesorów typu combo w programie Traktor DJ, dając dostęp do efektów w stylu Richiego Hawtina czy Dubfire, sterowanych jednym potencjometrem. Potencjometr obsługujący funkcję „release-all” rozłącza wszystkie efekty pozostawiając jedynie echo, za jednym wciśnięciem.

 

Podwój swoją kontrolę – przyciski i potencjometry. 

Twistera wyposażono w bardzo unikalne wciskane enkodery, które zmieniają swoją funkcję w zależności od pozycji zintegrowanego przełącznika. To podwaja możliwości sterownika i zapewnia znacznie więcej możliwości w grze na żywo, przy zachowaniu małych rozmiarów urządzenia.

"To jak kosztująca 100k złotych konsola mikserska w Twoim plecaku! To wszystko, czego potrzebuję by miksować i tworzyć w Ableton Live”

Dynamiczny interfejs z wbudowanym sekwencerem 

Twister jest dostarczany ze sprzętowym sekwencerem krokowym stworzonym do pracy z programem Traktor DJ, który zamienia pokładowy Remix Deck w potężną maszynę perkusyjną i może współpracować w zasadzie ze wszystkim co może wysyłać sygnał MIDI Clock. Martwisz się o wykorzystanie jednego banku do jego obsługi? Sekwencer okupuje 5-ty bank i może być działać równolegle bez wpływu na sterowanie w innych bankach, co da Ci poczucie pełnego panowania w studiu i na scenie.

"W dwóch słowach… urywa tyłek. Sexapil, jakość wykonania, format i wprost śmiesznie ogromna liczba funkcji sprawia, że nic na rynku nie może się równać MF Twisterowi. Jestem zachwycony funkcjami sekwencera do Traktor DJ, a to tylko jedno z zastosowań tego kontrolera” 

Doug 1 czerwca, 2015

Szczegóły techniczne 

Funkcje:

16 wysokiej rozdzielczości enkoderów ze zintegrowanymi przyciskami i podświetleniem LED

6 przycisków funkcyjnych zlokalizowanych na bokach urządzenia

Bardzo kompaktowa budowa

Zasilany poprzez port USB – zasilanie sieciowe nie jest wymagane.

Wymiary/ Waga:

Waga: 0.55 kg 
Wymiary: 154 x 154 x 57 mm 
Waga w opakowaniu: 0.91 kg
Wymiary opakowania: 200 x 200 x 100 mm

Co mówią artyści:

“Midi Fighter Twister to dokładnie to, czego brakowało w świecie kontrolerów MIDI CC (Control Change). Wciskane enkodery to idealne połączenie przycisków i potencjometrów, przemyślane i sprytnie programowane, stworzone z właściwą dla DJ Tech Tools dbałością o jakość i szczegóły.”

Ill Gates

 

"MF Twister szybko stał się moim zaufanym kontrolerem pierwszego wyboru. Szybuje nad konkurencją pod względem jakości, wszechstronności i łatwości w transporcie. Każdy potrzebuje dobrego zestawu potencjometrów, a Twister to jest to.” 

Mad Zach

----

3 lata gwarancji!

Więcej informacji
Kod EAN5904161821854
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER TWISTER BLACK
Twoja ocena