JOUE BOARD

JOUE BOARD

DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER TWISTER WHITE

DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER TWISTER WHITE

MIDIPLUS- SmartPad

MIDIPLUS- SmartPad

JOUE BOARD

‌Joue BOARD- kontroler MIDI (board- sama "deska") + kabel USB

Cena detaliczna brutto 1 675,00 zł
SKU
SS-1684
Joue Board
Joué jest wyrazistym i modularnym kontrolerem MIDI, który został wykonany z najwyższej jakości materiałów i przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. To innowacyjny i ewoluujący instrument ułatwiający odtwarzanie muzyki cyfrowej oraz oferujący początkującym i profesjonalnym artystom unikalny poziom ekspresji i spontaniczności.
Produkt uzyskał oznaczenie "Nasz Typ" od szanowanego miesięcznika "Estrada i Studio" 

"Znak "Nasz Typ" to bardziej kwestia zaufania, znajomości rynku i jego realiów. To kwestia wielu tysięcy godzin spędzonych na odsłuchach, rozmów z doświadczonymi specjalistami, konstruktorami, użytkownikami i producentami."
Jedno urządzenie, nieskończone możliwości
Joué jest wykonany z wysokiej jakości drewna i metalu. Kontroler jest wyposażony w czuły na nacisk sensor, na którym umieszczane są magiczne moduły. Moduły takie jak klawisze fortepianu, struny gitarowe, pady perkusyjne czy elementy sterowania 3D, które tworzą niesamowity plac zabaw dla muzyków.
Moduły są wykonane z miękkiego i elastycznego silikonu, który przekazuje nawet najmniejszą zmianę ciśnienia do czujnika. Dzięki temu muzycy mogą używać naturalnych gestów, takich jak wibracje, zginanie i uderzenia normalnie zarezerwowane dla tradycyjnych instrumentów.
Wymieniaj moduły w locie
Joué ma 3 gniazda, które można wypełnić modułami. Moduły można wymieniać w locie podczas pracy na żywo ponieważ przechowują w sobie informację o konfiguracji. Kontroler automatycznie wykrywa nowe moduły i wysyła dane MIDI.
Działa z dowolnym DAWem.
JOUE można podłączyć do każdej platformy DAW pracującej z midi.
Możesz grać i sterować oprogramowaniem, takim jak Ableton Live, Apple Logic, CUBASE, FL STUDIO, Bitwig, wszelkie wtyczki Native Instruments, aplikacje iPad –GarageBand oraz innymi.
Możesz także podłączyć go do swojego ulubionego sprzętu, używając konwertera
USB do MIDI, bez potrzeby łączenia za pośrednictwem komputera. Istnieje również możliwość łączenia razem kilku kontrolerów JOUE.
Ponadto Joué jest zgodny z MPE (wielowymiarowe wyrażenie polifoniczne).
Przynieś Joué wszędzie
Joué jest bardzo mobilnym urządzeniem. Łatwy do przenoszenia, może towarzyszyć Ci podczas podróży. Dzięki Joué nigdy więcej nie przegapisz żadnego pomysłu muzycznego!
Joué znaczy granie
Joué po francusku oznacza grać. Kontroler został zaprojektowany i opracowany z myślą o wydajności i jakości.
Super czułe sensory
Joué wyczuwa wszystko, od najdelikatniejszego dotyku do bardzo ciężkich uderzeń. Wyczuwa każdy niuans, jaki może zostać stworzony przez muzyka. Kontroler skanuje dotyk więcej niż 250 razy na sekundę. To znaczy, że osiąga latencję bliską zera.
Super dokładność
Dokładność Joué jest niezrównana. Użytkownicy mogą sterować w 3 wymiarach X, Y i Z dzięki najbardziej zaawansowanemu urządzeniu do pomiaru ciśnienia multitouch.
Solidne wykonanie
Testy pokazały, że Joué nie wykazuje zużycia nawet po ponad 20 milionach dotknięć. Silnik multitouch odpowiedzialny za śledzenie dotyku jest również solidny. Joué jest wynikiem wielu lat badań i rozwoju.
Moduły elastyczne
Moduły zostały zaprojektowane tak aby zapewnić jak najlepszą zabawę przy najbardziej naturalnych odczuciach. Wykonane są z delikatnego silikonu a dzięki magnetyzmowi świetnie trzymają się deski Joué'a. Aktualnie dostępne są następujące moduły, takie jak klawisze, pady perkusyjne, struny, ale także nowoczesne takie jak Bubbles, Scaler i Fretboard.
Instrument ewolucyjny
Początkowo dostępnych jest 8 modułów, które obejmują większość przypadków użycia kontrolera MIDI oraz innowacyjne i unikalne takie jak Bubbles, Fretboard i Scaler. Zamierzamy poszerzać zestaw dostępnych modułów tak aby dać jak najwięcej możliwości użytkownikom sprzętu. Moduły będzie można dokupować osobno.
Edytor Joué
Każdy moduł można skonfigurować przy użyciu oprogramowania do konfiguracji Joué. Edytor umożliwia dostrojenie każdej informacji wysłanej przez moduł. Po zaprogramowaniu modułu konfiguracja jest przechowywana w module fizycznym, co pozwala na ich bezproblemowe zamiany podczas pracy na żywo.
Produkt zaprojektowany i wyprodukowany we Francji.

UWAGA!: Wszytskie możesz dokupić osobno. Wraz z Board dostaniesz tylko kabel USB!
Gwarancja: 3 lata
Więcej informacji
Kod EAN5904161821793
Kolor podstawowyNieokreślony
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:JOUE BOARD
Twoja ocena