poczwórny kontroler bezprzewodowy

AirTurn BT200S-4

uniwersalny uchwyt biurkowy

AirTurn Desktop Clamp

AirTurn Super SideKick Extension Clamp

AirTurn Super SideKick Extension Clamp

AirTurn BT200S-4

Ocena:
100% of 100

Kontroler AirTurn BT200S-4 

Bezprzewodowy, solidny sterownik MIDI (z czterema przyciskami) o solidnej konstrukcji i w pełni programowalny, posiadający m.in. funkcje przewracania stron, kontrolera urządzeń multimedialnych, sterownika oświetlenia i wiele, wiele innych! 

Cena detaliczna brutto 299,00 zł
SKU
SS-1539

Kontroler AirTurn BT200S-4 

Bezprzewodowy sterownik MIDI o solidnej konstrukcji i w pełni programowalny, posiadający m.in. funkcje przewracania stron, kontrolera urządzeń multimedialnych, sterownika oświetlenia i wiele, wiele innych! 

Zapomnij o kablach 

BT200S to solidny, 4-przyciskowy, bezprzewodowy przełącznik nożny służący do tworzenia własnych komend MIDI, komunikatów klawiaturowych oraz audio do sterowania tabletem, komputerem, telefonem bądź innymi urządzeniami zasilanymi przez Bluetooth.

Dostosowane do indywidualnych potrzeb sterowanie różnymi urządzeniami przez komunikaty MIDI i nie tylko 

To niewielkie urządzenie z czterema przyciskami pozwala na stworzenie własnego kontrolera dostosowanego do aktualnych potrzeb . Przy pomocy aplikacji AirTurn Manager App, można przejąć kontrolę nad szeregiem parametrów i ustawień, takich jak, miedzy innymi:

 • Komendy MIDI i komunikaty nutowe 
 • Automatyczne powtarzanie (Auto-Repeat)
 • Czas braku aktywności (Idle Time)
 • Przełączanie trybów 
 • Tryb niskiego poboru mocy (Low Power) lub tryb szybkiej reakcji  (Fast Response)
 • Regulacja eliminacji odbicia 
 • Komunikaty dla klawiatury wraz z poleceniami modyfikacji

Komunikaty klawiaturowe i MIDI można dostosowywać także w szerszym zakresie, przypisując wiele elementów do każdego przełącznika, jak np. oddzielne komunikaty dla wciśnięcia i zwolnienia przycisku. Przełączniki można definiować tak, by działały w trybie chwilowym czyli tylko w czasie wciśnięcia i przytrzymania (Momentary), zatrzaskowym czyli aktywnym po wciśnięciu aż do ponownego wciśnięcia (Latching), impulsowym (Pulse) lub wysyłania poleceń (Command).

Przesyłanie nut MIDI, komend sterujących, zmiany parametrów i wiele innych możliwości!

Przewracanie lub przewijanie stron 

Poprzedni/Następny Utwór 

Losowy Utwór (Random Song)

Resetuj Utwór (Song Reset)

Kapodaster (Capo) w górę / w dół

Poprzedni/Następny Slajd 

Poprzednie/Następne zdarzenie na osi czasu 

Pokaż Listę utworów 

Przewijaj szybciej / wolniej

Audio Start/Stop 

Autoprzewijanie Start/Stop (Autoscroll)

Metronom Start/Stop 

Zmniejsz / Zwiększ Tempo

Transpozycja w górę / w dół

Przesuń o połowę strony 

Tuner

Włączanie efektów instrumentalnych 

Zmiana zapisanych efektów (programów)

Wyzwalanie migawki aparatu 

Nabijanie tempa (Tap Tempo)

Chwilowe wyciszanie 

Chwilowe nagrywanie 

Wycisz ścieżkę (Mute Track)

Włącz ścieżkę solo  

Wycisz wszystkie ścieżki 

Nagraj próbkę (Record Sample)

Dograj próbkę (Overdub Sample)    

Klawisze funkcyjne DAW 

Zasilaj jak chcesz 

Urządzenie może być zasilane przez akumulator litowo-polimerowy (LiPo), który wytrzymuje ok. 200 godzin pracy na jednym ładowaniu. Można też podłączyć kontroler do ładowarki USB na napięcie 9 volt (polaryzacja:  (-) w środku), albo też podłączyć go przez zasilany panel sterownika nożnego. 

Sparuj i graj 

Po wyjęciu kontrolera BT200S z pudełka, wystarczy sparować go z dowolnym komputerem czy tabletem zgodnym ze standardem Bluetooth 4.0 lub wyższym oraz kompatybilnym z aplikacją AirTurn i to wszystko – jesteś gotowy go gry. Ustawienia domyślne działają z większością aplikacji. 

Gotowy do drogi 

Seria urządzeń BT200S została skonstruowana według całkowicie nowego projektu, wykonana z praktycznie niezniszczalnej mieszanki polimerowej, która jednak przepuszcza sygnał Bluetooth. Przekonaj się sam, jak pewnie działają te solidne stalowe przełączniki. 

Funkcje i właściwości urządzenia:

 • 2 lub 4 programowalne stalowe przełączniki dotykowe.
 • Współpraca z setkami aplikacji w zakresie sterowania i grania z wykorzystaniem technologii  MIDI, czytania muzyki, przewijania tekstów piosenek czy tabulatur gitarowych,  używania tele-promptera, prezentacji slajdów, sterowania efektami instrumentów lub multimedialnymi urządzeniami audio/video – to tylko niektóre zastosowania. Pełna lista jest dostępna na naszych stronach internetowych. 
 • Siedem trybów łatwych do zmieniania, umożliwiających różne zastosowania. Specjalne tryby pracy dla komend klawiaturowych, komunikatów MIDI, technologii wspomaganej oraz wielu aplikacji na komputery PC oraz MAC. Dostępny jest też tryb bezpośredni - AirTurn Direct – z wieloma aplikacjami wspierającymi w pełni wirtualne klawiatury w systemie iOS.
 • Dwie metody parowania urządzeń. Otwarte parowanie pozwala na zapamiętanie połączeń do  1÷8 różnych urządzeń w celu natychmiastowego ich przywołania. Parowanie zamknięte umożliwia zapisanie połączenia tylko z jednym urządzeniem i nie pozwala na pomyłkowe połączenie z innym urządzeniem. 
 • Oprogramowanie AirTurn Manager (iOS, Mac, Android) pozwala na skonfigurowanie klawiatury i komunikatów MIDI
 • Przełączniki nożne klasy przemysłowej zapewniające szybkie i pewne działanie.
 • Dioda LED pokazująca status połączenia Bluetooth. Dioda LED pokazująca niski stan baterii. 
 • Spodnia podkładka antypoślizgowa na śliskie podłogi. W przypadku powierzchni z dywanami lub wykładzinami, zalecamy używanie mocnej, płaskiej podkładki pod spodem urządzenia. 
 • Bateria litowo-polimerowa zapewniająca ok. 200 godzin pracy na jednym ładowaniu. 
 • Bezprzewodowe aktualizacje w trybie Over the Air (OTA) przy użyciu tabletów, telefonów lub komputerów z systemem MAC, iOS lub Android.
 • Automatycznie wyłączanie kiedy wyłączamy tablet lub komputer.
 • Jeden rok gwarancji (także na baterię) wraz z wsparciem telefonicznym i przez e-mail.
 • W pakiecie kabel do ładowania i krótka instrukcja obsługi (Quickstart guide).

Sterownik BT200S współpracuje z tabletami/komputerami/telefonami, które są wyposażone w technologię Bluetooth 4 lub wyższą. Komputery oparte na systemie Windows muszą posiadać, jako minimum, najnowsze funkcje przesyłania komunikatów MIDI przez Bluetooth by wspierać połączenie MIDI. (Wczesne modele iPad’ów nie będą działać). 

Niektóre wersje systemu Android nie posiadają niezbędnych sterowników pozwalających na uruchomienie oprogramowania AirTurn Manager. Jeżeli nie możesz znaleźć aplikacji AirTurn Manager w sklepiku z aplikacjami z poziomu danego urządzenia - oznacza to, że urządzenie to nie jest kompatybilne. 

Tryb MIDI nie jest kompatybilny ze sprzętowymi kluczami typu Bluetooth Dongle.

Wyprodukowany w USA!

Gwarancja: 3 lata

 

Więcej informacji
Kod EAN753677825918
Kolor podstawowyZielony
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AirTurn BT200S-4
Twoja ocena