AirTurn DUO 200

AirTurn DUO 200

AirTurn Desktop Clamp

AirTurn Desktop Clamp

AirTurn BT200S-2

AirTurn BT200S-2

AirTurn DUO 200

Ocena:
100% of 100

AirTurn DUO umożliwia bezprzewodowe sterowanie cyfrową muzyką, tekstami, efektami i podkładami utworów na tablecie, macu, komputerze lub smartfonie bez użycia rąk.

Cena detaliczna brutto 419,00 zł
SKU
SS-1476

AirTurn DUO umożliwia bezprzewodowe sterowanie cyfrową muzyką, tekstami, efektami i podkładami utworów na tablecie, macu, komputerze lub smartfonie bez użycia rąk. Trzymaj ręce na swoim instrumencie i przenieś swój występ na nowy poziom.

DUO Wireless Pedal Control przeznaczony jest dla tabletów i komputerów. Nikt nie zauważy, że Twoje ręce nigdy nie dotknęły ekranu dzięki możliwościom obsługi zmiany stron oraz funkcji aplikacji.

Elegancki: Bez zbędnych kabli potrzebnych do konfiguracji. Transceiver BT-200 łączy się bezprzewodowo z tabletami lub komputerami w odległości do 60 stóp za pomocą bezpiecznej technologii Bluetooth. A wewnętrzna bateria pozwala na 100 godzin pracy i może być ładowana tysiące razy.

Cichy: Nikt inny nie musi wiedzieć, prawda? Podwójne pedały ATFS-2 podłączone do BT-200 zostały zaprojektowane tak, aby zapewniały cichą pracę. Ich konstrukcja ogranicza zbędny hałas: brak kliknięć, brak skrzypienia i brak zakłóceń.

Proste: włącz, sparuj, zabierz się do pracy. Jesteś już połączony? To jeszcze prostsze - po prostu włącz i działaj. Prawy pedał przesuwa strony do przodu, a lewy do tyłu.

Solidne: wykonane z tych samych materiałów, co kuloodporne "szkło", pedały ATFS-2 są prawie niezniszczalne. Antypoślizgowa powierzchnia pedałów zapobiega ześliźnięciu się nogi.

BT-200 współpracuje z prawie 100 aplikacjami na iPada, iPhone'a, tablety z systemem Android oraz komputery Mac i PC z interfejsem Bluetooth do zmiany stron, telepromptów, podkładów i wielu innych!

Paczka zawiera:

  • AirTurn DUO BT-200 Bluetooth na z dwoma pedałami ATFS-2
  • Kabel do ładowania USB
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • BT-200 

A kiedy potrzebujesz pilota ręcznego, wystarczy odłączyć nadajnik-odbiornik BT-200 od urządzenia i użyć go do sterowania odtwarzaczami multimedialnymi, takimi jak iTunes, robić zdjęcia na iPhonie lub iPadzie, sterować slajdami w prezentacji i nie tylko!

Wymiary: (dł. X szer. X wys.) 7 "x 4" x 7/8 "(17,78 cm x 10.16 cm x 2,2 cm)

Waga: 13 oz (368 gramów)

WYKONANE W USA

Gwarancja 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN753677825932
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AirTurn DUO 200
Twoja ocena