Expressive E prezentuje nowy syntezator - OSMOSE (przedsprzedaż)

Expressive E we współpracy z Haken Audio prezentuje Osmose - nowy standard muzycznej ekspresji. Ten samodzielny polifoniczny syntezator otwiera nowe możliwości kontroli dźwięku za pomocą znanych gestów (wciśnięcie, zgięcie, potrząśnięcie i inne). Posiada głęboki silnik projektowania dźwięku i setki gotowych do użycia, innowacyjnych presetów. Działa również jako potężny kontroler dla sprzętowych i zewnętrznych syntezatorów.

Łącząc tradycyję z nowoczesną technologią, Osmose jest wynikiem ponad 10 lat badań i rozwoju, a także opinii światowej klasy artystów. Osmose wprowadza nowe fizyczne gesty, pozwalając muzykom na interakcję z dźwiękami i tworzenie muzyki. Czyni to, nie tylko szanując, ale także wzmacniając istniejące umiejętności gracza w zakresie gry na klawiaturze.

Oferowanie nowych poziomów ekspresji wymagało płynnej interakcji pomiędzy unikalnym mechanizmem klawiatury Osmose i jej silnikiem dźwiękowym. Logicznie rzecz biorąc, firma Expressive E nawiązała współpracę z firmą Haken Audio w celu zintegrowania jej potężnego silnika dźwiękowego EaganMatrix z systemem Osmose.
Jego modułowy silnik dźwiękowy łączy wiele rodzajów syntezy cyfrowej (w tym modelowanie fizyczne, FM i inne), dzięki czemu jest to zestaw dźwiękowy zorientowany na przepływ pracy. Osmose dostarcza ponad 500 presetów, a każdy z nich został ręcznie dostosowany za pomocą wydajnych makr, które otwierają nowe sfery eksploracji dźwięku.

Wszystkie wewnętrzne dźwięki w pokaźnej bibliotece Osmose są dostosowane do wykorzystania unikalnej klawiatury. Unikalna tożsamość dźwiękowa Osmose to połączenie wysoce szczegółowych dźwięków akustycznych, elektronicznych i hybrydowych, które z łatwością dodadzą niuansów i wariacji do każdego gatunku muzycznego.

Dźwięki te zostały starannie opracowane, aby reagować na najmniejsze ruchy grającego i wykorzystywać trójwymiarową wrażliwość klawiszy w unikalny sposób, aby tworzyć efekty takie jak dźwięki, vibrato, legato, warstwową dynamikę i wiele innych. W rezultacie, odkrywanie i kontrolowanie dźwięków Osmose jest odświeżające i przyjemne!

Oprócz bycia tradycyjnym kontrolerem klawiatury MIDI, Osmose może również współpracować z komputerami i innymi instrumentami jako kontroler MPE MIDI. Oferuje również polifoniczne wsparcie aertouch, tryb Multichannel MIDI i globalny pitch bend. Wszystkie te zmiany mogą być dokonywane bezpośrednio z interfejsu Osmose, bez potrzeby korzystania z komputera.

1920-clean-expressive-e-osmose

- 49-klawiszowa klawiatura MPE z polifonicznym aftertouch
- Pełnowymiarowe klawisze z 3-wymiarową kontrolą MPE
- Silnik dźwiękowy EaganMatrix firmy Haken Audio: cyfrowy modularny sandbox umożliwiający syntezę subtrakcyjną, fm i różne modelowanie fizyczne
- 24 głosy polifonii
- Przypisywalne suwaki mod i pitch.
- 500 presetów fabrycznych
- 128 presetów użytkownika
- Tryby konfiguracji: samodzielny syntezator, MPE MIDI Controller oraz klasyczny
- Kontroler MIDI
- Filtry i podfiltry do przeglądania.
- Możliwość dostosowania krzywych czułości i velocity
- Wielotrybowy arpeggiator MPE i innowacyjna funkcja pressure glide
- Cyfrowe efekty stereo: do wyboru reverb, mod delay, swept echo, analogowe echo,analogowe echo lub delay LPF i HPF
- Duży kolorowy wyświetlacz
- 9 enkoderów push
- 2 wyjścia liniowe: Dwa pseudo zbalansowane wyjścia liniowe 1⁄4" TS.
- Wejście i wyjście MIDI oraz MIDI-thru
- USB MIDI
- Wydzielone wyjście słuchawkowe 1⁄4" TRS na panelu przednim (z dedykowanym pokrętłem głośności)
- 2 wejścia pedału ciągłego z możliwością przypisania do makro lub sustain: Jack 6,35 mm
- Zasilanie: Zewnętrzny zasilacz z zamykanym złączem, 12V, 1.5A, środek dodatni
- Wymiary (W x H x D): 894 x 316 x 87,5 mm / 35,2" x 12,4" x 3,4"
- Waga: 8,3 kg / 18,4 lbs
- Zawiera aktualizator oprogramowania dla nowych wersji firmware i bibliotek
- Zawiera edytor Mac/PC do tworzenia i edycji dźwięków

Już dziś zarezerwuj swój egzemplarz - wyślij do nas zgłoszenie na [email protected]