Już jest! Kurs Djski online od podstaw. Sprawdź

Już jest! Kurs Djski online od podstaw. Sprawdź

Z radością ogłaszamy, że nasz długo oczekiwany kurs DJski online od podstaw jest już dostępny! Jeśli zawsze marzyłeś o zostaniu DJ-em, ale nie wiedziałeś, od czego zacząć, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nasz kurs "Tajniki DJingu" został stworzony z myślą o początkujących oraz osobach chcących rozwijać swoje umiejętności DJ-skie. Dzięki temu kursowi poznasz wszystkie tajniki tej ekscytującej profesji, od podstaw teoretycznych po zaawansowane techniki miksowania.

SERIA-3

Czego nauczysz się na kursie?

Teoria i praktyka w jednym miejscu

Kurs "Tajniki DJingu" podzielony jest na dwie główne części: teoretyczną oraz praktyczną. W części teoretycznej omówimy wszystkie kluczowe aspekty pracy DJ-a, które często są pomijane w innych kursach. Dowiesz się, jakie są rodzaje DJ-ów, jakie wyzwania i zalety wiążą się z tą pracą oraz jak wyglądają zarobki w tej branży. Przeprowadzimy Cię przez historię muzyki techno i house, a także pokażemy, jak legalnie zdobywać muzykę.

Nie zabraknie również praktycznych wskazówek dotyczących oprogramowania do miksowania oraz sprzętu DJ-skiego. Omówimy, jak podłączyć zestaw nagłośnienia DJ-skiego, jakie są podstawowe elementy stanowiska DJ-a oraz jak skonfigurować sprzęt. Dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z muzyką, przygotowaliśmy również wprowadzenie do teorii muzyki.

Praktyczne ćwiczenia

Część praktyczna kursu to prawdziwe kompendium wiedzy i umiejętności. Przejdziesz przez wszystkie kroki, od uruchomienia programu i konfiguracji sprzętu, po zaawansowane techniki miksowania wielu utworów. Nasz kurs wideo został podzielony na 23 krótkie lekcje, co pozwala na systematyczne przyswajanie materiału we własnym tempie, bez presji czasowej. Po każdej lekcji praktycznej otrzymasz wskazówki dotyczące ćwiczeń, które pomogą Ci przyswoić wiedzę z danego odcinka.

Nauka od najlepszych

Naszym instruktorem jest Tomasz Goździejewski, znany również jako Thomas's Soul. Tomasz to doświadczony DJ z ponad 15-letnim stażem, który swoją pasją do muzyki zaraża innych. Jest również utalentowanym perkusistą oraz laureatem zawodów w grze na rogu myśliwskim. Jego życie od zawsze kręci się wokół dźwięków i rytmów, co czyni go wyjątkowym instruktorem z głębokim zrozumieniem muzyki.

Dlaczego warto wybrać nasz kurs?

Użytkownicy przewodów SSQ często podkreślają ich niezawodność i wysoką jakość dźwięku. Opinie na temat kabli SSQ są jednogłośnie pozytywne, a klienci chwalą sobie zarówno jakość wykonania, jak i estetykę produktów. Warto również zaznaczyć, że dożywotnia gwarancja daje poczucie bezpieczeństwa i pewności, że inwestycja w przewody SSQ to decyzja na lata.

Komfort nauki

Nasze obserwacje i opinie klientów jednoznacznie wskazują, że tradycyjne kursy DJ-skie, prowadzone w formie zajęć stacjonarnych, są często zbyt intensywne i wymagają przyswojenia ogromnej ilości wiedzy w krótkim czasie. Dlatego zdecydowaliśmy, że nasz kurs będzie dostępny w formie wideo. Dzięki temu możesz uczyć się w swoim tempie, bez presji czasowej, co daje niesamowitą przewagę nad kursami stacjonarnymi.

Intuicyjna platforma

Cały kurs dostępny jest na bardzo intuicyjnej i przejrzystej platformie przeznaczonej do obsługi kursów online. Widoczny podział na moduły części praktycznej oraz teoretycznej umożliwia łatwe nawigowanie po lekcjach. Każdy odcinek posiada oddzielną podstronę, na której można dodawać komentarze i dzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi uczestnikami kursu. Świetnym dodatkiem jest możliwość oznaczania, który odcinek już przerobiłeś, co pozwala na łatwe kontynuowanie nauki po dłuższej przerwie.

Dodatkowe materiały

Abyś mógł w pełni skupić się na przerabianiu materiałów z kursu, przygotowaliśmy dla Ciebie plik PDF ze wszystkimi najważniejszymi informacjami. Od teraz możesz zająć się oglądaniem i ćwiczeniami, a nie tworzeniem notatek. Kurs jest dostępny w dwóch opcjach: standardowy zakup kursu przez stronę internetową oraz darmowy dostęp przy zakupie wybranych produktów marki Hercules DJ.

 

Podsumowanie

Nasz kurs "Tajniki DJingu" to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z DJ-ingiem lub doskonalić swoje umiejętności. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy zdobędziesz solidne podstawy oraz praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci stać się profesjonalnym DJ-em. Dołącz do nas i ucz się od najlepszych!

Zapisz się na kurs już dziś i zrealizuj swoje marzenia o byciu DJ-em! Kliknij tutaj i rozpocznij swoją muzyczną przygodę!