CKMOVA SXM-5 - każdy vlog zasługuje na doskonały dźwięk

CKMVA SXM-5 - każdy vlog zasługuje na doskonały dźwięk

Jeśli szukasz profesjonalnego mikrofonu do nagrywania podcastów, voiceoverów, instrumentów lub występów wokalnych, CKMOVA SXM5 jest warty rozważenia. Ten kardioidalny mikrofon z dużą membraną kondensatora oferuje bardzo szczegółowe nagrania dzięki szerokiemu zakresowi częstotliwości i ultraniskiemu poziomowi szumu. Dodatkowo, mikrofon ten posiada regulację głośności mikrofonu i słuchawek oraz wyjście słuchawkowe 3,5 mm z bezlatencyjnymmonitorowaniem, funkcję wyciszenia i wytrzymałą, metalową konstrukcję.

ckmova-sxm-5-2

Solidny i wszechstronny

Mikrofon SXM5 jest bardzo wszechstronny - współpracuje z komputerami Windows i MAC, a także ze smartphonami - w zestawie znajdują się przewody audio. Mikrofon można łatwo przymocować do ramienia mikrofonowego dzięki otworom 3/8" i 5/8", a w zestawie znajduje się również wytrzymały i odłączany stojak biurkowy.

Charakterystyka kardioidalna mikrofonu CKMOVA SXM5 pozwala na nagrywanie dźwięków z jednej strony mikrofonu, co zmniejsza niepożądane szumy i echa. Mikrofon ten jest wyposażony w zmodernizowaną prawdziwą kapsułę kondensatorową, obwód beztransformatorowy o ultraniskim poziomie szumu i niezwykle wytrzymałą obudowę.

ckmova-sxm-5

Studyjna jakość

Mikrofon kardioidalny CKMOVA SXM5 oferuje doskonałą jakość studyjną w wygodnej i łatwej w użyciu konstrukcji. Posiada również w pełni regulowane funkcje głośności, a także wyciszenia i bezpośredniego monitorowania. Dzięki temu, można na bieżąco kontrolować nagrywanie i dostosowywać ustawienia w zależności od potrzeb.


Podsumowanie

Podsumowując, mikrofon CKMOVA SXM5 to doskonały wybór dla każdego, kto szuka profesjonalnego sprzętu do nagrywania podcastów, voiceoverów, instrumentów i występów wokalnych. Posiada on wszystko, czego potrzebujesz, by zapewnić doskonałą jakość dźwięku i wygodę podczas nagrywania.

CKMVA SXM-5 - każdy vlog zasługuje na doskonały dźwięk