Polyend Tracker Mini już w sprzedaży!

Polyend Tracker Mini już w sprzedaży!

Bardzo ceniony Tracker ewoluował. Tracker Mini to przenośna, samodzielna stacja robocza do dźwięku, z ośmioma ścieżkami do sekwencjonowania audio stereo i MIDI, funkcją audio-over-USB, wbudowaną baterią i mikrofonem, przyciskami o jakości gamepada oraz szeregiem narzędzi do samplowania i projektowania dźwięku. Dzięki ulepszonemu interfejsowi użytkownika, większej pamięci, próbkowaniu stereo i usprawnieniom wydajności, uczyniliśmy go jeszcze potężniejszym. Mini jest tylko małe pod względem rozmiaru.

polyend-tracker-mini-paterny

Jak Tracker, tylko lepszy

Usprawniliśmy ścieżkę sygnałową, aby zapewnić większy headroom i krystalicznie czyste odtwarzanie dźwięku stereo. Dodatkowo, dodaliśmy predefiniowane paczki sampli dla konkretnych gatunków muzycznych, zaprojektowane przez profesjonalnych artystów, aby pomóc Ci szybciej zacząć tworzyć muzykę. Czas próbkowania zwiększyliśmy do czterokrotności pojemności oryginalnego Trackera, a połączenie przez USB i USB MIDI czynią go idealnym do hybrydowych konfiguracji. Możesz dodawać efekty do poszczególnych ścieżek, nagrywać bezpośrednio na laptop, lub miksować i masterować w swoim DAW. Dołączane etui do podróży ochroni Twój Tracker, podczas gdy Ty będziesz robić to, co kochasz, w nowych miejscach.

Studio w Twoich rękach

Tracker Mini dysponuje wszelkimi narzędziami niezbędnymi do stworzenia albumu, bez względu na to, czy preferujesz rozpoczęcie od załączonego pakietu sampli, czy własne nagrania. Umożliwia konwersję sampli na instrumenty, sterowanie zewnętrznymi urządzeniami, tworzenie kompozycji od prostych po skomplikowane, miksowanie ścieżek, mastering i eksport utworów.

Nadaj życie swoim ścieżkom

Wyposażony w wysokiej jakości mikrofon i wbudowaną baterię, która zapewnia do 8 godzin odtwarzania, Tracker Mini pozwala Ci natychmiast przekształcić otoczenie w muzyczne płótno. Możesz stworzyć pakiet sampli z wyprawy kempingowej lub zbudować zestaw perkusyjny z dźwięków towarzyszących Twojej porannej drodze do pracy. Zachowaj swoje dźwiękowe wspomnienia, zainspiruj się i zostaw studio za sobą.

Sprawny i kompatybilny

Projekty stworzone na oryginalnym Trackerze są w pełni kompatybilne z Mini, co pozwala Ci zacząć utwór w studio i dokończyć go w drodze. Tracker Mini ma pełną implementację MIDI, co pozwala sterować dowolnym sprzętem zewnętrznym lub używać go jako części większej konfiguracji. Dla większej wygody, można go również podłączyć do klawiatury MIDI, aby wprowadzać akordy.

W zestawie z Polyend Tracker Mini

Twardy futerał Tracker Mini firmy Polyend

Książka Polyend Tracker Mini Essential References

Adapter zasilania USB-A

Kabel USB-C (2 m)

Adapter Stereo 3,5 mm na 2x Mono 6,3 mm

Adapter Minijack na MIDI DIN (Typ B)

Karta MicroSD 16 GB

Adapter MicroSD do USB-A

Już dziś kup swój egzemplarz!