Poznaj instrumenty Polyend - spotkanie w sklepie Riff Megastore

27 października zapraszamy na nietypowe i jedyne takie wydarzenie tej jesieni w Warszawie! 


Poznaj jedną z najciekawszych marek audio na rynku. Markę zrodzoną z miłości do analogu. Markę, która tak jak kraina tysiąca jezior, w której stolicy powstała jest pełna inspiracji i innowacyjnych rozwiązań.


Polyend to firma założona przez Piotra Raczyńskiego, który wspólnie z grupą pełnych pasji profesjonalistów stworzył ją od podstaw. Masa kreatywnych pomysłów, wsłuchanie w potrzeby muzyków to podwaliny sukcesu marki nie tylko w Europie, ale i na Świecie!


Dzięki swojemu flagowemu produktowi, wolnostojącej stacji roboczej o dźwięcznej nazwie Tracker, Polyend ugruntował swoją pozycję w świadomości producentów muzycznych na całym Świecie. Ich najnowszy produkt (PLAY) trafił na rynek w czerwcu tego roku.


Już dziś zapisz się na wydarzenie https://www.facebook.com/events/1423322124859174 i odbierz rabat 500zł na zakup sprzętu Polyend w dniu wydarzenia.


Co jeszcze czeka Cię na naszym spotkaniu?

Prezentacja grooveboxów Tracker i PLAY w wykonaniu Maćka Polańskiego, twórcy kursów i szkoleń Musoneo. Byłego redaktora naczelnego magazynu Estrada i Studio.

Główny punkt to spotkanie z założycielem firmy Polyend Piotrem Raczyńskim, który przybliży samą markę oraz opowie o najbliższych planach firmy.

Całość zwieńczy 15-minutowy set demonstracyjny, dzięki któremu będziemy mogli zobaczyć pełnie możliwości obydwu urządzeń w akcji.

Data: 27.10.22
Godzina: 17:00

Miejsce: Riff Megastore, ul. Bokserska 62a, Warszawa