Usprawnij swoją pracę dzięki EditorsKeys (video)

EditorsKeys specjalizuje się w produkcji specjalistycznych klawiatur komputerowych, dedykowanych do pracy z platformami DAW. Dzięki klawiaturom EditorsKeys uzyskasz możlowość łatwego i szybkiego korzystania ze skrótów klawiszowych do swojego ulubionego programu DAW (CUBASE, ABLETON, FL STUDIO, Pro Tools, Reason, Bitwig, Logic PRO X i innych). Edytuj szybciej i wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Wielu z nas spędza całe godziny – a nawet dnie na operacjach edycyjnych w programach DAW, a nasze oczy ciągle wpatrują się w jasny ekran komputera - dlatego tak ważne jest wybranie najlepszych narzędzi, które mogą bardzo pomóc w pracy edycyjnej nad nagrywanym materiałem tak, by stać się bardziej produktywnym niż kiedykolwiek przedtem.

Klawiatury firmy Editors Keys są zaprojektowane specjalnie dla wybranych programów w taki sposób, że pomogą w szybszej edycji materiału udostępniając wszystkie narzędzia pod palcami. Podobne narzędzia programu są pogrupowane według kolorów, by można było wzrokowo znaleźć potrzebne narzędzia w łatwy i szybki sposób.