Musoneo - Kurs Native Instruments Komplete - paczka 6 kursów - kurs video PL (wersja elektroniczna)

Musoneo - Kurs Native Instruments Komplete - paczka 6 kursów - kurs video PL (wersja elektroniczna)

Musoneo - FL Studio - pakiet kursów (wersja elektroniczna)

Musoneo - FL Studio - pakiet kursów (wersja elektroniczna)

Musoneo - Kurs NI TRK-01

Musoneo - Kurs NI TRK-01

Musoneo - Kurs Native Instruments Komplete - paczka 6 kursów - kurs video PL (wersja elektroniczna)

Musoneo - Kurs Native Instruments Komplete - Czas: 10h 2min, 6 kursów video PL online

Cena detaliczna brutto 99,99 zł
SKU
SS-1759

Musoneo - Kurs Native Instruments Komplete - paczka 6 kursów

W zestawie  : 

- Kurs obsługi NI Massive - czas: 03h 58m 13s, 45 części

Przedstawiamy nasz kurs obsługi Massive. To jeden z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej wszechstronnych syntezatorów wirtualnych na świecie. Długo można byłoby wymieniać jego zalety: świetne brzmienie oscylatorów i filtrów, genialny interfejs użytkownika, elastyczne obwiednie i moduły LFO, bogata biblioteka brzmień... To tylko kilka powodów, dla których warto nauczyć się jego obsługi!

 

Kurs rozpoczynamy od omówienia możliwości toru syntezy, ze szczególnym uwzględnieniem własności przebiegów wavetable. Dźwięki zostaną poddane wnikliwej analizie za pomocą oscyloskopu i analizatora widma. W najdrobniejszych szczegółach przedstawiamy także modulatory oraz niezwykle przydatne funkcje ukryte w ustawieniach syntezatora!

 

Pokazujemy także, jak zabrać się za tworzenie popularnych i użytecznych w różnych gatunkach muzycznych syntezatorowych barw: od emulacji instrumentów akustycznych i elektromechanicznych, po nowowczne basy i efekty specjalne.

-Kurs NI TRK-01- czas: 1h 54min 22sek, 33 odcinki

Native Instruments TRK-01 to nowoczesne, wysoce wyspecjalizowane narzędzie tworzenia tłustych elektronicznych rytmów i sekwencji basowych. To nie jest zwykły syntezator czy sampler, ale starannie zaprojektowana maszyna wyposażona w efekty insertowe, wysyłkowe i masteringowe, które pozwalają zamknąć proces kreacji i produkcji pulsu każdego klubowego kawałka. Można tu znaleźć wszystko, co potrzebne do uzyskania dynamicznie, profesjonalnie brzmiącej stopy i przebiegów basowych. Zawarta w kursie wiedza pozwoli Ci nie tylko Ci świadome kształtować fundamenty swoich produkcji, ale także wykorzystać ogromny potencjał TRK-01 w grze na żywo.

- Kurs NI Monark -czas:55min 0sek, 39 odcinków

Monark firmy Native Instruments to jedna z najlepszych cyfrowych emulacji Minimooga - kultowego jednogłosowego analogowego syntezatora z lat 70. Jego miękkie, plastyczne i potężne zarazem brzmienie doskonale plasuje się w każdym miksie. Wprowadzimy Cię w arkana syntezy subtraktywnej i nauczymy tworzenia barw basowych i solowych, które sprawdzą się w każdym gatunku muzycznym! Kurs może stanowić doskonały wstęp do nauki bardziej zaawansowanych metod syntezy dźwięku, a także zawiera dużą liczbę praktycznych wskazówek i przykładów dźwiękowych.

-Kurs NI West Africa -czas:54min 5sek, 10 odcinków

Masz klawiaturę, interfejs lub inny kontroler firmy Native Instruments? W takim razie na pewno otrzymałeś pakiet oprogramowania Komplete Select, a wraz z nim ten fantastyczny ROMpler! West Africa to kolekcja pieczołowicie opracowanych multi-stampli, zawierających dźwięki perkusjonaliów i instrumentów strojonych m.in. z Mali i Gwinei. Zawiera zarówno zestawy perkusyjne jak i dźwięki pojedynyczych bębnów. Inteligentne mapowanie umożliwia odtwarzanie w synchronizacji z tempem sekwencera hosta rozmaitych fraz, zagrywek i pojedynczych uderzeń. Poznaj ten instrument i twórz idealnie pasujące do Twojej muzyki frazy, niezależnie od tego, czy tworzysz pop, chillout, house czy techno!

-Kurs NI Rickenbacker Bass -czas:1h 16min 6sek, 18 odcinków

Pragniesz, by w Twoich elektronicznych produkcjach znalazł się „żywy bas”? Chciałbyś, aby zagrane lub zaprogramowane przez Ciebie linie basu brzmiały dokładnie jak te, które zagra profesjonalny basista? Zapraszamy na kurs gry na NI Rickenbacker Bass!


Instrument pozwala użytkownikowi kształtować wykonanie z wykorzystaniem wielu różnych technik artykulacyjnych, takich jak młoteczkowanie, efekty slide, wyzwalać dźwięki uderzenia o gryf czy przesuwania palców po strunach, a także daje kontrolę nad kostkowaniem i tłumieniem poszczególnych strun. Wszystkie te techniki omawiamy na przykładach muzyki w różnych gatunkach muzycznych. Wraz z kursem udostępniamy pokłady w stylistyce soul, funk, jazz, hip-hop oraz heavy metal, abyś mógł/mogła sam przećwiczyć omówione zagrywki i linie basu. Kurs zamyka szkółka funkowa, w której demonstrujemy kompletną 8-taktową frazę krok-po-kroku. Pokażemy Ci nie tylko jak dostosować brzmienie wirtualnego Rickenbackera do każdego rodzaju pokładu, ale także jak poprawnie ustawić stereofoniczne brzmienie Rick-O-Sound, z którego słynie ta gitara basowa.

Firma Rickenbacker została założona w 1931 roku i jest często wymieniana jednym tchem z takimi gigantami rynku gitarowego jak Fender czy Gibson. Gitar Rickenbacker używali m.in.: The Beatles, Rolling Stones czy Yes. Rickenbacker Bass to instrument wyjątkowy w szczególności dlatego, że jego brzmienie można z łatwością osadzić w każdym gatunku muzycznym, od hip-hopu, po heavy-metal.

Masz interfejs, klawiaturę lub Maschine firmy Native Instruments? Zatem zapewne masz w swoim arsenale także ten instrument! Już dziś zaprogramuj i umieść doskonale brzmiące linie basu elektrycznego w swoich produkcjach.

 -Kurs Wstęp do NI Komplete czas:1h 4min 47sek, 3 odcinki

Po zakupie kursu w przeciągu maksymalnie 1 dnia roboczego od zaksięgowania płatności przesyłamy licencję z kodem do uzyskania 180 dniowej subskrypcji na oglądanie kursu ONLINE.

Więcej informacji
Kod EAN5904161820055
Kolor podstawowyNieokreślony
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Musoneo - Kurs Native Instruments Komplete - paczka 6 kursów - kurs video PL (wersja elektroniczna)
Twoja ocena