CKMOVA to kreatywna i nietuzinkowa manufaktura, produkująca niezwykłe produkty audio i profesjonalne rozwiązania audio. Od momentu założenia w 2015 roku  firma zaprojektowała już 2 linię produktów: słuchawki i mikrofony. Obecnie  linia produktów obejmuje różnego rodzaju rozwiązania audio dla urządzeń takich jak: lustrzanki cyfrowe, telefony komórkowe, tablety, komputery PC, sprzęt DJI i wideo oraz całą gamę słuchawek. 


Dzięki silnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu CKMOVA może opracowywać produkty o wysokiej jakości i przystępnej cenie. Producent posiada świetny zespół obsługi sprzedaży, CKMOVA zapewni konsumentom najlepsze usługi posprzedażne i doświadczenie w zakresie oferowanych produktów.
 
CK MOVA to innowacyjnr technologie, które są odpowiedzią na wymagania rynku. Producent zapewnia klientom niezwykłe, niezawodne rozwiązania pro audio.

Polskie centrum: https://ckmova.pl

Strona Producent: https://www.ckmova.com

Aktualności

Wiadomości ze świata dźwięku

PRODUKTY

Najnowsze produkty

Bestsellery

Wszystkie produkty

MEDIA

Video

Vocal X to ultrakompaktowy poddwójny cyfrowy bezprzewodowy system mikrofonowy. Vocal X to kompleksowe rozwiązanie do rozmów video, wywiadów, transmisja na żywo, rozmów z dwiema osobami jednocześnie itp...

LCM2 to wielokierunkowy pojemnościowy mikrofon krawatowy przeznaczony do użytku w szerokim zakresie zastosowań. 3,5 mm złącze TRRS zaprojektowane idealnie do współpracy ze smartfonami, lustrzanki cyfrowe, kamery, rejestratory dźwięku, komputery PC i MAC i inne urządzenia. Idealnie nadaje się do podcastów, wywiadów, prezentacje, webcasty, vlogowanie i dyktowanie

Ten produkt jest specjalnie zaprojektowany na potrzeby nagrywania mobilnego.Inteligentny tryb pracy.Nadajnik i odbiornik automatycznie łączą się bezprzewodowo bez skomplikowanych ustawień. Wygląd jest prosty i lekki, łatwy do przenoszenia i instalacji i może być szeroko stosowany do nagrywanie wideo, transmisji na żywo i wszedzie tam gdzie bezprzewodowa transmisja dźwięku jest potrzebna.


CKMOVA SUM3 to pojemnościowy mikrofon USB o charakterystyce kardioidalnej przeznaczony do współpracy z komputerami PC lub Mac wyposażonymi w złącza USB-A lub USB-C oraz urządzeniami mobilnymi Mac OSX lub Android wyposażonymi w złącza USB-C. W zestawie znajdziemy dwa kable z końcówkami w obu formatach. Mikrofon jednocześnie spełnia funkcję interfejsu audio, zatem żadne dodatkowe urządzenie nie jest potrzebne do rejestracji dźwięku. Możliwy jest także odsłuch odtwarzanego i rejestrowanego dźwięku w czasie rzeczywistym za pomocą wbudowanego wyjścia słuchawkowego z regulacją wzmocnienia.

W skład zestawu do bezprzewodowej transmisji dźwięku CKMOVA Vocal X V2 wchodzą dwa niewielkie nadajniki z wbudowanymi mikrofonami oraz odbiornik. Wszystkie urządzenia możemy wyposażono w klipsy do montażu. Nadajniki można przypiąć np. do koszuli bez dodatkowego okablowania, ale z myślą o uzyskaniu lepszej jakości nagrań producent umieścił w zestawie dwa mikrofony tzw. krawatowe. W zestawie znajdziemy także kable do ładowania nadajników i odbiornika, kable zakończone parami złącz TRS oraz TRRS i TRS, a także osłonki przeciwwietrzne na wbudowane mikrofony.

CKMOVA SAS-2 to profesjonalne ramię mikrofonowe, stworzone w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie ze strony twórców rozmaitego kontentu, którzy chcieliby w swoich prezentacjach wykorzystać dobrej klasy mikrofon i ustawić go w wygodnej pozycji, która nie krępuje ruchu i nie ogranicza widoczności ekranu komputera. Ramię jest montowane do blatu biurka czy stołu za pomocą uchwytu w kształcie litery C, przypominającego imadło. Ramię można obracać w otworze uchwytu, co daje pełną swobodę w ustawieniu mikrofonu. CKMOVA SAS-2 potrafi utrzymać mikrofony do aż 2.2kg a maksymalna odległość od punktu zamocowania wynosi 70cm.

LISTA SKLEPÓW

Jeteśmy dumni ze wszystkich dystrybuowanych przez nas produktów i jest nam niezmiernie miło, że producenci najwyższej jakości sprzętu audio i oprogramowania muzycznego z całego świata obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam opiekę nad swoimi uznanymi i szanowanymi markami. 

Jako dystrybutor dokładamy wszelkich starań, aby w naszej sieci sprzedaży znajdowały się wyłącznie wyspecjalizowane, profesjonalne i prokonsumenckie sklepy. 

Kupując w sklepach naszych autoryzowanych partnerów masz pewność, że spotkasz się z przyjazną, znającą się na rzeczy i uczciwą obsługą. Będzisz mógł skorzystać ze specjalistycznej wiedzy sprzedawców w przypadku potrzeby otrzymania wsparcia technicznego.

Produkty pochodzące z naszej dystrybucji objęte są oficjalną gwarancją producenta realizowaną na terenie kraju.   


 

Jeśli prowadzisz wyspecjalizowany sklep ze sprzętem muzycznym/audio/oprogramowaniem i chcesz zostać autoryzowanym sprzedawcą dystrybuowanych przez nas marek, zachęcamy do rejestracji w naszym systemie. Po pozytywnej weryfikacji będziesz miał możliwość korzystania z naszego B2B.