ckmova

CKMOVA to kreatywna i nietuzinkowa manufaktura, produkująca niezwykłe produkty audio i profesjonalne rozwiązania audio. Od momentu założenia w 2015 roku  firma zaprojektowała już 2 linię produktów: słuchawki i mikrofony. Obecnie  linia produktów obejmuje różnego rodzaju rozwiązania audio dla urządzeń takich jak: lustrzanki cyfrowe, telefony komórkowe, tablety, komputery PC, sprzęt DJI i wideo oraz całą gamę słuchawek. 


Dzięki silnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu CKMOVA może opracowywać produkty o wysokiej jakości i przystępnej cenie. Producent posiada świetny zespół obsługi sprzedaży, CKMOVA zapewni konsumentom najlepsze usługi posprzedażne i doświadczenie w zakresie oferowanych produktów.
 
CK MOVA to innowacyjnr technologie, które są odpowiedzią na wymagania rynku. Producent zapewnia klientom niezwykłe, niezawodne rozwiązania pro audio.

Polskie centrum: https://ckmova.pl

Strona Producent: https://www.ckmova.com

Aktualności

Wiadomości ze świata dźwięku

PRODUKTY

Najnowsze produkty

Bestsellery

Wszystkie produkty

MEDIA

Video

Vocal X to ultrakompaktowy poddwójny cyfrowy bezprzewodowy system mikrofonowy. Vocal X to kompleksowe rozwiązanie do rozmów video, wywiadów, transmisja na żywo, rozmów z dwiema osobami jednocześnie itp...

LCM2 to wielokierunkowy pojemnościowy mikrofon krawatowy przeznaczony do użytku w szerokim zakresie zastosowań. 3,5 mm złącze TRRS zaprojektowane idealnie do współpracy ze smartfonami, lustrzanki cyfrowe, kamery, rejestratory dźwięku, komputery PC i MAC i inne urządzenia. Idealnie nadaje się do podcastów, wywiadów, prezentacje, webcasty, vlogowanie i dyktowanie

Ten produkt jest specjalnie zaprojektowany na potrzeby nagrywania mobilnego.Inteligentny tryb pracy.Nadajnik i odbiornik automatycznie łączą się bezprzewodowo bez skomplikowanych ustawień. Wygląd jest prosty i lekki, łatwy do przenoszenia i instalacji i może być szeroko stosowany do nagrywanie wideo, transmisji na żywo i wszedzie tam gdzie bezprzewodowa transmisja dźwięku jest potrzebna.


LISTA SKLEPÓW

Jeteśmy dumni ze wszystkich dystrybuowanych przez nas produktów i jest nam niezmiernie miło, że producenci najwyższej jakości sprzętu audio i oprogramowania muzycznego z całego świata obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam opiekę nad swoimi uznanymi i szanowanymi markami. 

Jako dystrybutor dokładamy wszelkich starań, aby w naszej sieci sprzedaży znajdowały się wyłącznie wyspecjalizowane, profesjonalne i prokonsumenckie sklepy. 

Kupując w sklepach naszych autoryzowanych partnerów masz pewność, że spotkasz się z przyjazną, znającą się na rzeczy i uczciwą obsługą. Będzisz mógł skorzystać ze specjalistycznej wiedzy sprzedawców w przypadku potrzeby otrzymania wsparcia technicznego.

Produkty pochodzące z naszej dystrybucji objęte są oficjalną gwarancją producenta realizowaną na terenie kraju.   


 

Jeśli prowadzisz wyspecjalizowany sklep ze sprzętem muzycznym/audio/oprogramowaniem i chcesz zostać autoryzowanym sprzedawcą dystrybuowanych przez nas marek, zachęcamy do rejestracji w naszym systemie. Po pozytywnej weryfikacji będziesz miał możliwość korzystania z naszego B2B.