AirTurn QUAD 200

AirTurn QUAD 200

AirTurn BT200S-6

AirTurn BT200S-6

AirTurn DIGIT200- konfigurowany pilot to tabletu, smartfona i komputera.

AirTurn DIGIT200- konfigurowany pilot to tabletu, smartfona i komputera.

AirTurn QUAD 200

Ocena:
100% of 100

AirTurn QUAD 200- bezprzewodowy przełącznik nożny dla muzyków- ulepszona konstrukcja

Cena detaliczna brutto 599,00 zł
SKU
SS-1481

Uniwersalny przełącznik nożny do skrótów klawiaturowych i zmeniania stron.

Klawisze skrótów mogą być wygodne i oferują poprawę szybkości i wydajności- jeśli masz dodatkowe palce. Teraz możesz skupić ręce na zadaniu i wykonywać te polecenia stopą. Skorzystaj z aplikacji AirTurn Manager, aby łatwo zaprogramować swoje ulubione skróty lub skróty klawiszowe do programów Word, Excel, gier komputerowych, programów DAW i innych. Jest dostępny na komputery Mac, iOS i Android w sklepie Apple App Store lub Google Play. Pamiętaj, że w przypadku komputera PC, aby zmienić ustawienia, musisz najpierw połączyć się z telefonem lub tabletem.

Makra są przydatne, gdy trzeba powtórzyć frazę tekstową, umieścić wiersz kodu lub wykonać serię poleceń jednocześnie. Te wiersze tekstu, kodu lub poleceń można przekształcić w makro. Następnie makro można przypisać do przełącznika. Teraz możesz użyć stopy do tych powtarzalnych czynności!

Przewracaj strony, poruszaj się po utworach, transponuj klawisze, przełączaj ścieżki, wyzwalaj metronom, a nawet kontroluj efekty gitarowe / basowe / wzmacniacze. Wyposażony w ciche przełączniki i wysokiej jakości, formowaną obudowę, AirTurn QUAD 200 to wysokiej jakości czteroprzełącznikowy kontroler dla profesjonalistów i hobbystów. Korzystając z technologii kontaktronu i stworzonej z praktycznie niezniszczalnej mieszanki polimerów, każdy pedał wytrzymuje każdy przełącznik mechaniczny.

Transceiver posiada wewnętrzną baterię litową, która może być używana do 100 godzin w trybie gotowości. Łączy się bezprzewodowo z tabletem lub komputerem MAC / PC przez Bluetooth. Czarne pedały ATFS-2 są zbudowane z niemal niezniszczalnego poliwęglanu i posiadają zastrzeżony system "mechanism-free", zapewniający doskonałą cichą pracę.

Wiele aplikacji obsługuje QUAD!

Paczka zawiera:

  • AirTurn Bluetooth Transceiver
  • Cztery ciche pedały ATFS-2 zamontowane na tablicy pedałów
  • Kabel USB do ładowania

Waga: 2,8 lbs (1,27 kg)

WYPRODUKOWANE W USA

Gwarancja 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN753677825956
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AirTurn QUAD 200
Twoja ocena