joue-min

W skład zespołu Joue Music Instruments wchodzą muzycy, pragnący rozmyć linię między światami analogowymi i cyfrowymi. Tworzą intuicyjne i ekspresyjne instrumenty, aby ułatwić korzystanie z instrumentów wirtualnych. Wybierają jedynie najlepsze materiały o ciekawej strukturze. Projektują urządzenia tak aby zapewnić jak najlepszą zabawę przy jak najbardziej naturalnych odczuciach. Joué wszystkie swoje produkty projektuje i wytwarza we Franacji!

Joué produkuje innowacyjne modularne kontrolery MIDI, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów i przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. To innowacyjne i ewoluujące instrumenty ułatwiające odtwarzanie muzyki cyfrowej oraz oferujący początkującym i profesjonalnym artystom unikalny poziom ekspresji i spontaniczności.

Wszytkie kontrolery produkowane są we Francji.

Zobacz wszystkie produkty: tutaj

Polskie centrum: https://joue.pl

Strona Producent: https://jouemusic.com

Aktualności

Wiadomości ze świata dźwięku

PRODUKTY

Najnowsze produkty

Bestsellery

Wszystkie produkty

MEDIA

Video

Joue to innowacyjny i ewoluujący instrument ułatwiający odtwarzanie muzyki cyfrowej oraz oferujący początkującym i profesjonalnym artystom unikalny poziom ekspresji i spontaniczności.

JOUE w akcji. Zobacz co potrafi ten spektakularny, wielowymiarowy kontroler midi.

Spontaniczna improwizacja. ABLETON LIVE + JOUE Area, Bubbles, Rounds.

LISTA SKLEPÓW

Jeteśmy dumni ze wszystkich dystrybuowanych przez nas produktów i jest nam niezmiernie miło, że producenci najwyższej jakości sprzętu audio i oprogramowania muzycznego z całego świata obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam opiekę nad swoimi uznanymi i szanowanymi markami. 

Jako dystrybutor dokładamy wszelkich starań, aby w naszej sieci sprzedaży znajdowały się wyłącznie wyspecjalizowane, profesjonalne i prokonsumenckie sklepy. 

Kupując w sklepach naszych autoryzowanych partnerów masz pewność, że spotkasz się z przyjazną, znającą się na rzeczy i uczciwą obsługą. Będzisz mógł skorzystać ze specjalistycznej wiedzy sprzedawców w przypadku potrzeby otrzymania wsparcia technicznego.

Produkty pochodzące z naszej dystrybucji objęte są oficjalną gwarancją producenta realizowaną na terenie kraju.   


 

Jeśli prowadzisz wyspecjalizowany sklep ze sprzętem muzycznym/audio/oprogramowaniem i chcesz zostać autoryzowanym sprzedawcą dystrybuowanych przez nas marek, zachęcamy do rejestracji w naszym systemie. Po pozytywnej weryfikacji będziesz miał możliwość korzystania z naszego B2B.