‌Musoneo - iZotope - pakiet 3 kursów - kurs video PL (wersja elektroniczna)

‌Musoneo - iZotope - pakiet 3 kursów - kurs video PL (wersja elektroniczna)

Musoneo - Pogłos w produkcji muzycznej - kurs video PL (wersja elektroniczna)

Musoneo - Pogłos w produkcji muzycznej - kurs video PL (wersja elektroniczna)

‌Musoneo - Miksowanie muzyki pop-rock - kurs video PL (wersja elektroniczna)

‌Musoneo - Miksowanie muzyki pop-rock - kurs video PL (wersja elektroniczna)

‌Musoneo - iZotope - pakiet 3 kursów - kurs video PL (wersja elektroniczna)

‌Musoneo - iZotope - pakiet 3 kursów

Cena detaliczna brutto 69,99 zł
SKU
SS-1756

‌Musoneo - iZotope - pakiet 3 kursów - czas:8h 29min, 3 kursy

W zestawie:

Kurs Mastering z iZotope Ozone 5 - czas: 03h 38m 22s, 36 części


Z dumą prezentujemy nasz kurs masteringu! Na przykładach profesjonalnie wykonanych miksów w różnej stylistyce prezentujemy zarówno typowe, jak i rzadziej stosowane zabiegi i masteringowe triki. Kurs powstał z wykorzystaniem procesora iZotope Ozone 5 Advanced, lecz kluczowe zagadnienia omawiane są w taki sposób, by każdy z Was - niezależnie od posiadanych narzędzi wtyczkowych czy sprzętowych - mógł z kursu skorzystać.

 

Jak zwykle stawiamy na praktykę. Nie poprzestajemy na omówieniu dostępnych filtrów czy możliwości kompresora wielopasmowego, ale pokazujemy jak za ich pomocą okiełznać dynamikę nagrania i uzyskać selektywne, zrównoważone oraz klarowne brzmienie miksu. Nauczymy Was kontrolować szerokość bazy stereo i z rozmysłem korzystać z narzędzi pseudostereo. Pokażemy Wam także, jak radzić sobie ze zbyt jasnymi oraz ciemnymi miksami. Pojęcia takie jak „kompresja nowojorska” czy „efekt Haasa” już więcej Was nie zaskoczą a urządzenia pomiarowe nie będą miały przed Wami tajemnic. W kilku ostatnich odcinkach przedstawimy na przykładach dźwiękowych różnice pomiędzy poszczególnymi trybami działania limitera Ozone 5, wskazując na mocne strony każdego z nich. Zaopatrzeni w tą wiedzę będziecie mogli lepiej przygotować Wasze miksy do masteringu w profesjonalnym studiu lub nawet podjąć próbę wykonania finalnego szlifu samodzielnie, a Wasze nagrania demo już nigdy nie będą brzmiały amatorsko!


Mastering z iZotope Ozone 7 / 6 - czas: 02h 41m 07s, 22 części


Przedstawiamy nowy sposób pracy z programem!

Prezentujemy kurs Mastering z iZotope Ozone 6! Do tej pory Ozone był systemem wtyczkowym, uruchamianym z pokładu DAW lub edytora dźwiękowego. Producent postanowił to zmienić i przekształcić wtyczkę w samodzielną aplikację służącą masteringowi nagrań. W wersji szóstej możemy ładować pliki bezpośrednio do okna programu, zupełnie tak jak w edytorze dźwiękowym. To w istotnym stopniu zmienia sposób pracy z procesorem, pozwala porównywać nasze nagrania z nagraniami komercyjnymi na różnych etapach pracy, tworzyć ściszenia oraz finalizować jednocześnie całe zbiory nagrań.  Co więcej, z pokładu Ozone 6 można uruchomiać procesory wtyczkowe innych firm. Te wszystkie zmiany skłoniły nas do opracowania całkowicie nowego kursu.

 

Więcej nagrań, więcej przykładów dźwiękowych, więcej wskazówek!

W porównaniu z kursem bazującym na poprzedniej, 5-wersji programu , w nowych filmach znajdziecie znacznie więcej praktycznych porad dotyczących organizacji pracy, więcej wskazówek odnośnie korzystania z funkcji odsłuchowych oraz przedstawienie metod porównywania różnych ustawień. W kursie korzystamy także z większej liczby nagrań w różnej stylistyce. Więcej jest także przykładów dźwiękowych dla poszczególnych modułów programu.

 

Profil kursanta

Kurs Mastering z iZotope Ozone 6 przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcieliby podjąć próbę poprawienia brzmienia swoich nagrań i przygotowania ich do publikacji.  Mastering już od dawna nie jest traktowany jako proces stricte techniczny, mający na celu wyłącznie dostosowanie nagrania do medium (radio, telewizja, CD czy płyta winylowa), ale przede wszystkim jako kolejny twórczy etap realizacji nagrań, w którym można kształtować barwę i obwiednię dźwięku, a także wpływać na obraz przestrzeni. Prezentowane przez nas w kursie zabiegi masteringowe obejmują m.in. delikatne rozszerzanie stereofonii, szczyptę korekcji, kompresję oraz dodawanie analogowego smaczku. 


MUSONEO iZOTOPE NEUTRON 2- kurs - Czas: 02h 10m 10s, 16 części

Innowacyjny procesor Nuetron 2 wyposażono w wiele funkcji ułatwiających dobór optymalnych ustawień. By w pełni wykorzystać jego potencjał warto poznać wszystkie funkcje dostępne z pokładu każdego z wbudowanych modułów. W kursie opisujemy rozmaite i ukryte funkcje programu oraz demonstrujemy nieoczywiste zastosowania!

Po zakupie kursu w przeciągu maksymalnie 1 dnia roboczego od zaksięgowania płatności przesyłamy licencję z kodem do uzyskania 180 dniowej subskrypcji na oglądanie kursu ONLINE.

Więcej informacji
Kod EAN5904161820086
Kolor podstawowyNieokreślony
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:‌Musoneo - iZotope - pakiet 3 kursów - kurs video PL (wersja elektroniczna)
Twoja ocena