Musoneo - Pogłos w produkcji muzycznej - kurs video PL (wersja elektroniczna)

Musoneo - Pogłos w produkcji muzycznej - kurs video PL (wersja elektroniczna)

Musoneo - Kurs NI TRK-01

Musoneo - Kurs NI TRK-01

‌Musoneo - iZotope - pakiet 3 kursów - kurs video PL (wersja elektroniczna)

‌Musoneo - iZotope - pakiet 3 kursów - kurs video PL (wersja elektroniczna)

Musoneo - Pogłos w produkcji muzycznej - kurs video PL (wersja elektroniczna)

Ocena:
100% of 100

Musoneo -Pogłos w produkcji muzycznej

Cena detaliczna brutto 99,99 zł
SKU
SS-1757

Musoneo -Pogłos w produkcji muzycznej - Czas: 3h 18min 29sek, 16 odcinków

Czy zdarzyło Ci się, że po przejrzeniu wszystkich gotowych ustawień swojego ulubionego procesora pogłosowego nie byłeś w pełni zadowolony z rezultatów? Jeśli tak, to pozwól że nauczę Cię poruszać się w gąszczu parametrów pogłosów algorytmicznych, przedstawię zależności pomiędzy rozmaitymi ustawieniami oraz zalecenia co ich stosowania w odniesieniu do różnych źródeł dźwięku. To będzie wielka uczta dla swoich uszu! Przedstawię podstawy tworzenia przestrzeni w nagraniach binauralnych, a także masę technik, które sprawią, że Twoje nagrania będą brzmiały selektywnie i przestrzennie. Naucz się świadomego operowania pogłosem, abyś mógł realizować swoje artystyczną wizje i uzyskać pożądaną głębię w swoich nagraniach. 

Room, Hall, Plate czy Srping Reverb?

Wielu początkujących producentów polega na wbudowanych w instrumenty wirtualne procesorach pogłosowych albo stosuje tego rodzaju efekty intuicyjnie bądź schematycznie, np. do wokalu – pogłos typu plate, do werbla – algorytm typu room itd. Dlatego możliwie szczegółowo przedstawię różne rodzaje pogłosu, popularne emulacje, przedstawię ich silne i słabe strony, a także przykłady zastosowania w praktyce. 

Z jakich pogłosów wtyczkowych korzystam w kursie?

W celu realizacji tego wyjątkowego kursu zgromadziłem ogromną liczbę wtyczek różnych firm, od replik słynnych pogłosów mechanicznych, po nowoczesne procesory algorytmiczne, splotowe i bazujące na uczeniu maszynowym. 

Dlaczego warto nauczyć się obsługi różnych procesorów pogłosowych?

Stosowanie pogłosu to w dużym stopniu kwestia gustu i estetyki, ale to również funkcja gatunku, tempa utworu, obwiedni dźwięku i barwy instrumentu.  Efekt ten w ogromnym stopniu wpływa naszą percepcję umiejscowienia dźwięku w przestrzeni, ale może także przywoływać różne emocje i skojarzenia.

Kurs jest dostarczany w formie klucza licencyjnego który po zarejestrowaniu na stronie musoneo.com uruchamia dostęp do kursu online przez okres subskrypcji który trwa 180dni. 
Więcej informacji
Kod EAN5904161820079
Kolor podstawowyNieokreślony
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Musoneo - Pogłos w produkcji muzycznej - kurs video PL (wersja elektroniczna)
Twoja ocena